اجاره جرثقيل در راه آهن

اجاره جرثقیل در مقدم

شركت اجاره جرثقيل يوسفي بر پايه تجربه 30 ساله خود با تمام وجود آماده ارائه خدمات اجاره جرثقيل در راه آهن و كرايه جرثقيل در راه آهن ميباشد

محله راه آهن از شمال به خیابان مختاری، از جنوب به خیابان شوش، از شرق به خیابان وحدت اسلامی و از غرب به خیابان کارگر ختم می شوند. این محدوده بافتی بسیار سنتی و فرسوده دارد و باید بدانید به دلیل نزدیکی به ایستگاه راه آهن منطقه ای شلوغ و پرترافیک است. همچنین مجموعه میدان راه آهن مربوط به دوره پهلوی اول است و در تهران، خیابان ولی‌عصر، میدان راه‌آهن تهران واقع شده و این اثر در تاریخ ۲۵ اسفند ۱۳۷۹ با شمارهٔ ثبت ۳۶۳۹ به‌عنوان یکی از آثار ملی ایران به ثبت رسیده است.

ساختمان ایستگاه راه‌آهن نیز که در این میدان واقع شده است و علت اصلی نام گذاری منطقه است، بنایی مربوط به دوره پهلوی اول است که در جنوب میدان راه‌آهن در تهران جای گرفته است.

این اثر در تاریخ ۲۰ اسفند ۱۳۷۹ با شمارهٔ ثبت ۳۶۳۹ به‌عنوان یکی از آثار ملی ایران به ثبت رسیده‌است.

لازم است بدانید که این نقطه از پایتخت به علت نزدیک بودن به ایستگاه راه آهن، یک منطقه شلوغ با ترافیک بالا می باشد. چون هر روزه عده ای زیادی مسافر از این محل به سایر نقاط کشور جا به جا می شوند.

محورهای اصلی منطقه راه‌آهن پایتخت از طرف شمال – جنوب به وسیله خیابان مختاری به سایر نقاط شهر راه پیدا می کند ولی محورهای شرقی – غربی اکثرا شامل کوچه های بن بستی می شود که به بیرون محله راه ندارند.

در طول روز به طور میانگین در حدود ۱۳ هزار نفر به این ایستگاه می آیند و از آن به نقاط مختلف می روند. همین ورودی زیاد جمعیت به این نقطه باعث شده است که نه تنها این خیابان بسیار شلوغ باشد بلکه این امر نشان می دهد که انتخاب بسیاری از مردم برای سفرهای داخلی، قطار و ایستگاه راه آهن تهران است.

شلوغ ترین ورودی این ساختمان در ضلع جنوبی و خیابان شوش قرار گرفته است. یکی از بیشترین سفرهایی که از راه آهن شهر تهران صورت می گیرد به مقصد مشهد است. می توانید در مجله ی الی گشت بخوانید که بهترین قطار تهران مشهد برای شما کدام است.

هم اكنون مشاوران ما آمده ارائه مشاوره رايگان در رابطه با اجاره جرثقيل در راه آهن و كرايه جرثقيل در راه آهن با تمام وجود ميباشد

نوشته‌های تازه

چند ستاره متلعق به ماست
چند ستاره از این 5 ستاره متعلق به ماست
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
Call Now Buttonتماس سریع