اجاره جرثقیل در ایت الله کاشانی

اجاره جرثقیل

شرکت اجاره جرثقیل یوسفی با تمام قوا آماده ارائه خدمات اجاره جرثقیل در ایت الله کاشانی و کرایه جرثقیل در ایت الله کاشانی میباشد.

مختصات محله

بزرگراه آیت الله کاشانی در غرب تهران واقع شده است که از سمت شرق خود، به فلکه دوم صادقیه می رسد و غرب آن به شهر زیبا و اتوبان یادگار امام منتهی می گردد.

همچنین در شمال آن خیابان مرزداران قرار داشته و جنوب آن با اتوبان شیخ فضل الله نوری هم مرز می شود. یکی از ویژگی های مهم این بزرگراه داشتن تقاطع با اتوبان های باکری، حکیم و شهید ستاری بوده که دسترسی به آن را راحت تر کرده است.

قدمت محله

این محله را نمی توان از محله های قدیمی تهران دانست تا جایی که قبل از انقلاب، هیچ گونه ساخت و سازی در این زمین ها انجام نشده و زمین هایش بایر بود.

پس از انقلاب به دلایل متعددی چون رشد جمعیت تهران، افزایش مهاجرت به پایتخت و… این بخش از تهران به مرور زمان شکل و شمایلی جدید به خود گرفت و ساخت و سازهایش نیز آغاز شد.

بخشی از زمین های این محله در اختیار هموطنان اقلیت مذهبی ما است. از همین روی کمتر از 1% ساکنانش مسیحیان، کلیمی ها و بهایی ها هستند. محله شناسی بزرگراه آیت الله کاشانی به سه بخش تقسیم شده است.

محله سازمان برنامه شمالی، ابوذر و مهران از مهمترین بخش های آیت الله کاشانی هستند. همان طور که گفتیم این محله قدیمی نیست، از همین رو دارای بافت شهری امروزی و نوساز بوده و کاملا به صورت شطرنجی ساخته شده است .

این محله دارای تراکم ساختمانی متناسبی است اما نزدیکی پارک اردکانی که در محله سازمان برنامه واقع شده ، به نسبت سایر بخش های بزرگراه آیت الله کاشانی دارای تراکم بیشتری است.

مزایای محله همان طور که گفته شد به دلیل این که بزرگراه آیت الله کاشانی با سه بزرگراه دیگر تقاطع دارد، به راحتی قابل دسترسی است. از دیگر ویژگی هایش این است که وجود چندین مرکز خرید در این محله ، به راحتی خواسته های افراد ساکن را مرتفع می کند.

همچنین نزدیکی به فلکه دوم صادقیه نیز کمک بسیاری به اهالی محل می کند و مراکز بزرگ تجاری، امکان خرید نیازهای افراد را فراهم می آورد. رفت و آمد فلکه دوم صادقیه نزدیک به بزرگراه آیت الله کاشانی است و اهالی این محل می توانند از مترو استفاده کنند.

از طرف دیگر این میدان دارای ایستگاه های تاکسی متعددی است که به بخش های اصلی تهران تاکسی دارد. البته لازم است بدانید که این بخش در ساعت های ترافیکی دارای ترافیک نسبتا سنگینی است و گاه امکان دارد ترافیکش آزار دهنده باشد.

این محله طرح ترافیک ندارد و به راحتی می توان با انواع پلاک ها به آن رفت و آمد کرد. با این تفاسیر اگر به دنبال خرید و یا رهن و اجاره آپارتمان در آیت الله کاشانی هستید، تصمیم درستی گرفته اید.

فضاهای تفریحی در این محله به دلیل جمعیتی که زندگی می کنند، چندین و چند فضای سبز ساخته شده است. وجود چندین پارک با نام های اردکانی، نیلوفر، مریم، طبیعت، صبا و… فضایی دلنشین برای اهالی این محل فراهم آورده اند.

هم اکنون جهت مشاوره اجاره جرثقیل در ایت الله کاشانی و کرایه جرثقیل در ایت الله کاشانی با ما تماس بگیرید.

نوشته‌های تازه

چند ستاره متلعق به ماست
چند ستاره از این 5 ستاره متعلق به ماست
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
Call Now Buttonتماس سریع