اجاره جرثقيل در گلابدره

شركت اجاره جرثقيل يوسفي با تمام قوا مي كوشد نسبت به ارائه خدمات اجاره جرثقيل در گلابدره و كرايه جرثقيل در گلابدره بصورت 24 ساعته شبانه روزي با وقت قبلي

تاریخچه:

محله گلاب دره از قدیمی ترین محلات شمیرانات بوده که با محله امام زاده قاسم یکجا بودند. نام اصلی گلاب دره از قدیم گرگ دره بود و به دلیل اینکه کسی در اینجا ساکن نبود و گرگها در منطقه مستقر بودند به این نام خوانده می شد.

بعدها دامداران و کشاورزان به این محله مهاجرت نموده و با انبوهی از درختان سیب و گلهای خوشبو روبرو شدند لذا نام محله از گرگ دره به گلاب دره تغییر یافت.

محدوده جغرافیائی محله از شمال به دامنه ها و مراتع جنوبی البرز، از جنوب به جاده تجریش، از شرق به دره جی و از غرب به رودخانه گلاب دره منتهی می شد. ساکنین بومی محله به دو طایفه سید مرتضی و سید جعفر تقسیم شده که بومیان محله از نوادگان این دو طایفه هستند. دو رشته قنات یکی به نام سنگ دوقلو در قسمت شمالی محله و دیگری به نام آبک در مجاورت امام زاده قاسم زمینها و مزارع را سیراب می کرده است.

مرزبندی:

محله گلاب دره در شمالی ترین نقطه تهران و در ناحیه ۳ منطقه ۱ شهرداری قرار گرفته است که از شمال به ارتفاعات آبک و خیابان شهید بوکان، از جنوب به خیابان ارغوان، رجائی، بیست و یک آذر و رستگاران، از شرق به خیابان حسنی کیا و اسدالله موسوی و از غرب به رودخانه گلاب دره محدود می شود.

دسترسی به مترو:

می توانید خود را به میدان قدس رسانده و با استفاده از ایستگاه مترو تجریش وارد شبکه خطوط مترو تهران شوید.

هم اكنون جهت مشاوره اجاره جرثقيل در گلابدره و كرايه جرثقيل در گلابدره با ما تماس بگيريد.

نوشته‌های تازه

چند ستاره متلعق به ماست
چند ستاره از این 5 ستاره متعلق به ماست
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
Call Now Buttonتماس سریع