اجاره جرثقيل در گلابدره كرايه جرثقيل در گلابدره 24 ساعته شبانه روزي ارزان با وقت قبلي

اجاره جرثقيل در گلابدره

شركت اجاره جرثقيل يوسفي با تمام قوا مي كوشد نسبت به ارائه خدمات اجاره جرثقيل در گلابدره و كرايه جرثقيل در گلابدره بصورت 24 ساعته شبانه روزي با وقت قبلي

تاریخچه:

محله گلاب دره از قدیمی ترین محلات شمیرانات بوده که با محله امام زاده قاسم یکجا بودند. نام اصلی گلاب دره از قدیم گرگ دره بود و به دلیل اینکه کسی در اینجا ساکن نبود و گرگها در منطقه مستقر بودند به این نام خوانده می شد.

بعدها دامداران و کشاورزان به این محله مهاجرت نموده و با انبوهی از درختان سیب و گلهای خوشبو روبرو شدند لذا نام محله از گرگ دره به گلاب دره تغییر یافت.

محدوده جغرافیائی محله از شمال به دامنه ها و مراتع جنوبی البرز، از جنوب به جاده تجریش، از شرق به دره جی و از غرب به رودخانه گلاب دره منتهی می شد. ساکنین بومی محله به دو طایفه سید مرتضی و سید جعفر تقسیم شده که بومیان محله از نوادگان این دو طایفه هستند. دو رشته قنات یکی به نام سنگ دوقلو در قسمت شمالی محله و دیگری به نام آبک در مجاورت امام زاده قاسم زمینها و مزارع را سیراب می کرده است.

مرزبندی:

محله گلاب دره در شمالی ترین نقطه تهران و در ناحیه ۳ منطقه ۱ شهرداری قرار گرفته است که از شمال به ارتفاعات آبک و خیابان شهید بوکان، از جنوب به خیابان ارغوان، رجائی، بیست و یک آذر و رستگاران، از شرق به خیابان حسنی کیا و اسدالله موسوی و از غرب به رودخانه گلاب دره محدود می شود.

دسترسی به مترو:

می توانید خود را به میدان قدس رسانده و با استفاده از ایستگاه مترو تجریش وارد شبکه خطوط مترو تهران شوید.

هم اكنون جهت مشاوره اجاره جرثقيل در گلابدره و كرايه جرثقيل در گلابدره با ما تماس بگيريد.

نوشته‌های تازه

چند ستاره متلعق به ماست
چند ستاره از این 5 ستاره متعلق به ماست
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
Call Now Buttonتماس سریع