اجاره جرثقیل در منطقه 22

اجاره جرثقیل سرسبز

شرکت اجاره جرثقیل یوسفی با تمام قوا اماده است تا با تکیه بر تجربه 30 ساله جهت ارائه خدمات اجاره جرثقیل در منطقه 22 و کرایه جرثقیل در منطقه 22 بپردازد.

منطقه 22 تهران که در ابتدا قرار بود به عنوان ریه تنفسی سهر تهران شناخته بشود، امروزه با مساحت 5881 هکتار، در حصار برج ها و سازه های بی رویه قرار گرفته است که البته آخرین امید شهرداری تهران برای ایجاد الگوهای بهینه شهر سازی و شهر نشینی است. این منطقه از سمت شمال به کوهستان البرز، از سمت شرق به حریم رودخانه کن، از سمت جنوب به آزاد راه تهران کرج و از سمت غرب به جنگل های دست کاشت وردآورد محدود می شود.

همانطور که گفته شد، این منطقه، امروزه تبدیل به قطب گردشگری تهران شده است و به همین جهت دارای امکانات تفریحی و تجاری بسیاری است که یک سوم آن را فضای سبز تشکیل می دهد. اماکنی همچون پارک جنگلی چیتگر، باغ ملی گیاه شناسی، لتمان کن، پارک جنگلی خرگوش دره، آبشار تهران، دریاچه چیتگر و بوستان بزرگ جوانمردان، از فضاهای سبز این منطقه هستند که آب و هوای این منطقه را نسبت به مناطق دیگر تهران، بهبود بخشیده اند.

هم چنین، رودخانه کن که از محدوده کن تا روستای وردیج در منطقه 22 ادامه دارد نیز از دیگر مزیت های زیست محیطی و مسکونی این منطقه است؛ رودخانه وردآورد نیزجزو این منطقه محسوب می شود. کوهستان در قسمت شمال این منطقه مانع سخت و بزرگی برای گسترش این منطقه است که باعث شده است این منطقه، نتواند از قسمت شمال گسترش پیدا کند و می توان گفت که فقط شهرک های کوچکی همانندشهرک شهید باقری در محدوده کوهستانی البرز قرار گرفته اند. منطقه 22 تهران، متاسفانه مورد ساخت و ساز های بی رویه قرار گرفته است ولی این موضوع امکانات تجاری و تفریحی زیادی را به وجود آورده است. مجتمع های تجاری مانند ایران مال که از بزرگترین مجتمع های تجاری جهان است و دیگر مجتمع های تجاری – اداری، امکان زیادی برای ایجاد اشتغال به وجود آورده است.

هم چنین به دلیل گسترش جمعیت در این منطقه و نیاز به امکانات تفریحی، امکاناتی همچون: مجموعه فرهنگی ورزشی آزادی، پردیس سوارکاری، تله کابین، مونوریل، چتربازی و مجموعه تفریحی هزار و یک شهر که بزرگترین مجموعه تفریحی در خاورمیانه می باشد، ساخته و احداث شد.

هم اکنون جهت خدمات اجاره جرثقیل در منطقه 22 و کرایه جرثقیل در منطقه 22 با ما تماس بگیرید

نوشته‌های تازه

چند ستاره متلعق به ماست
چند ستاره از این 5 ستاره متعلق به ماست
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
تماس سریع