اجاره جرثقیل در شمس آباد

اجاره جرثقیل

شرکت اجاره جرثقیل یوسفی با تمام قوا می کوشد نسبت به ارائه خدمات اجاره جرثقیل در شمس آباد و کرایه جرثقیل در شمس آباد بصورت 24 ساعته شبانه روزی با وقت قبلی

تاریخچه‌ی محله‌ی شمس آباد تهران

تاریخ نشون میده، محله‌ی شمس آباد یه دهکده‌‌ی کوچیک متعلق به شاهزاده عبدالمجید میرزا معروف به عین‌الدوله، نوه‌ی فتح علی شاه بوده که رضاخان هروی بصیرالدوله اونو خریداری میکنه. شمس آباد تا مدت‌ها زمین کشاورزی بوده. بعد از انقلاب با افزایش ساخت‌و‌ساز در شمس آباد تهران و از بین رفتن زمین‌های زراعی، اهالی یزد، شهر قنات و قناعت و ارمنی‌ها ساکن این محله میشن و کم کم تبدیل به یه محله‌ی با صفا در منطقه‌ی 4 تهران میشه!

خیابان‌های مهم شمس آباد تهران

خیابان استاد حسن بنا، خیابان امیرنیا، خیابان شهید کمالی، خیابان رحیمی، خیابان غلامحسین کرد، خیابان مولوی، خیابان کاووسی، خیابان خسروآبادی، خیابان بنی هاشم و خیابان خانعلی از مهم‌ترین خیابان‌های شمس آباد تهران هستن. این روزها خرید خانه و آپارتمان در این خیابان‌ها از شمس آباد تهران، رونق زیادی پیدا کرده است.

بهترین و معروف‌ترین منطقه‌ی شمس آباد تهران

خیابان‌های سمت شمال و شمال شرق شمس آباد تهران، میدان بهشتی، قلیچ خانی، ریحانی و میدان ملت از بهترین مناطق شمس آباد تهران هستن. به طور کلی از سمت شمال به جنوب شمس آباد، شاهد افت قیمت و کیفیت محله هستیم! به خاطر همین تنوع در قیمت‌هاست که شکس آباد میتونه گزینه‌ی خوبی برای خرید خونه در تهران باشه.

آب‌و‌هوای شمس آباد به علت وجود پارک و بوستان‌های فراوان نسبتاً خوبه اما متاسفانه وجود کارگاه‌های صنعتی در خیابان‌های شهید محمودی، خیابان محمدی و خیابان انصار باعث ایجاد آلودگی صوتی و زیستی زیادی شده! یه نکته‌ی دیگه‌ای هم که وجود داره اینه که شمس آباد محله‌ی نسبتاً شلوغیه و رفت‌و‌آمد در اون زیاده و همین امر، میزان آلودگی‌ زیادی رو به همراه داره!

هم اکنون جهت مشاوره اجاره جرثقیل در شمس آباد و کرایه جرثقیل در شمس آباد با ما تماس بگیرید.

نوشته‌های تازه

چند ستاره متلعق به ماست
چند ستاره از این 5 ستاره متعلق به ماست
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
تماس سریع