اجاره جرثقیل در شکوفه

اجاره جرثقیل سرسبز

شرکت اجاره جرثقیل یوسفی با تمام قوا در راستای اجاره جرثقیل در شکوفه و کرایه جرثقیل در شکوفه با حرفه ای ترین اپراتور های کشور می کوشد.

این محله اولین محله از محلات ۲۶ گانه منطقه ۱۴ می باشد که در ضلع شمال غربی منطقه واقع شده است.

که از شمال به خیابان پیروزی، از غرب به خیابان ۱۷ شهریور، از جنوب خیابان ابن سینا و از شرق خیابان درودیان محدود می شود.

محله شکوفه دارای یک قنات به نام اکبر آباد می باشد که قدمت آن یکصد سال می باشد. یکی از قدیمی ترین بناهای محله مسجد ارباب می باشد که بیشینه تاریخی آن به ۱۵۰ سال پیش می رسد.

زمین ملک مذکور توسط ناصر الدین شاه قاجار به یکی از کشاورزان محلی به نام ارباب محمدصادق اهدا شده است که اطراف آن را کشاورزی نموده و ۱۰۰ متر آن را یک مسجد شامل کاروانسرا، حیاط و یک آب انبار احداث نمود و در سال ۱۳۲۲ و در سال ۱۳۲۲ پسر ارباب محمد صادق به نام ارباب محمد تقی مسجد را احیا نمود و بنای آن را به ۵۰۰ متر رسانیده است و در مرحله سوم در سال ۱۳۳۳ مسجد به شکل کنونی در آمده است .

محله شکوفه دارای دو نماد کهن و جدید است. دروازه دولاب نماد کهن و اصالت و میدان شهدا نماد جدید و دیانت . این محله از محلات مذهبی قبل و بعد از انقلاب می باشد که مردم آن بسیار متدین و انقلابی هستند.

از شمال: خیابان پیروزی از جنوب: خیابان کیامنش از غرب : ۱۷ شهریور از شرق : خیابان شکوفه ،خ نورصالحی، ک برهمن ، خیابان درودیان، خیابان شریعتی، خیابان اسپندی مساحت: ۷۱۷۹۵۹ مترمربع

هم اکنون برای مشاوره اجاره جرثقیل در شکوفه و کرایه جرثقیل در شکوفه با ما تماس بگیرید.

نوشته‌های تازه

چند ستاره متلعق به ماست
چند ستاره از این 5 ستاره متعلق به ماست
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
Call Now Buttonتماس سریع