اجاره جرثقیل در مقدم

اجاره جرثقیل در مقدم

شرکت اجاره جرثقیل یوسفی مفتخر است تا با تمام توان نسبت به اجاره جرثقیل در مقدم و کرایه جرثقیل در مقدم بصورت شبانه روزی و 24 ساعته اقدام کند

محله مقدم در ناحیه ۳ شهرداری منطقه ۱۷ واقع شده است. این محله از شمال به خط‌آهن تهران‌ـ تبریز، از جنوب به خط آهن تهران‌ـ اهواز، از شرق به خیابان شهیدان حسنی (قلعه مرغی) و از غرب به خیابان‌های رسول فلاحی و شهسوار حقیقی شمالی منتهی می‌شود. محدوده‌ای که امروزه به‌عنوان محله مقدم می‌شناسیم پیشینه چندانی ندارد و مانند اغلب محله‌های منطقه۱۷ در گذشته‌ای نه چندان دور، زمین کشاورزی و باغ بوده است.

از حدود ۵۰سال قبل اقوام مختلفی چون شاهسون‌ها، چناری‌ها، سرابی‌ها و آذری‌ها به این محل مهاجرت کردند. کم‌کم کاربری زمین‌های کشاورزی تغییر کرد و زمین‌ها به قطعات کوچک تقسیم و در هریک از آنها خانه‌ای ساخته شد.

امروزه محله مقدم دارای ساختاری متراکم با معابر کم‌عرض و اغلب بن‌بست است که همین امر این محله را در برابر حوادث غیرمترقبه آسیب‌پذیر کرده است. معروف‌ترین نقطه این محله میدان مقدم است که الان پاتوق بابابزرگ‌های محله شده و گفته می‌شود شکل‌گیری محله مقدم حول این میدان بوده است.

هم اکنون جهت مشاوره اجاره جرثقیل در مقدم و کرایه جرثقیل در مقدم با ما تماس بگیرید

نوشته‌های تازه

چند ستاره متلعق به ماست
چند ستاره از این 5 ستاره متعلق به ماست
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
Call Now Buttonتماس سریع