اجاره جرثقیل در مقدم کرایه جرثقیل در مقدم شبانه روزی 24 ساعته 7 روز هفته

اجاره جرثقیل در مقدم

اجاره جرثقیل در مقدم

شرکت اجاره جرثقیل یوسفی مفتخر است تا با تمام توان نسبت به اجاره جرثقیل در مقدم و کرایه جرثقیل در مقدم بصورت شبانه روزی و 24 ساعته اقدام کند

محله مقدم در ناحیه ۳ شهرداری منطقه ۱۷ واقع شده است. این محله از شمال به خط‌آهن تهران‌ـ تبریز، از جنوب به خط آهن تهران‌ـ اهواز، از شرق به خیابان شهیدان حسنی (قلعه مرغی) و از غرب به خیابان‌های رسول فلاحی و شهسوار حقیقی شمالی منتهی می‌شود. محدوده‌ای که امروزه به‌عنوان محله مقدم می‌شناسیم پیشینه چندانی ندارد و مانند اغلب محله‌های منطقه۱۷ در گذشته‌ای نه چندان دور، زمین کشاورزی و باغ بوده است.

از حدود ۵۰سال قبل اقوام مختلفی چون شاهسون‌ها، چناری‌ها، سرابی‌ها و آذری‌ها به این محل مهاجرت کردند. کم‌کم کاربری زمین‌های کشاورزی تغییر کرد و زمین‌ها به قطعات کوچک تقسیم و در هریک از آنها خانه‌ای ساخته شد.

امروزه محله مقدم دارای ساختاری متراکم با معابر کم‌عرض و اغلب بن‌بست است که همین امر این محله را در برابر حوادث غیرمترقبه آسیب‌پذیر کرده است. معروف‌ترین نقطه این محله میدان مقدم است که الان پاتوق بابابزرگ‌های محله شده و گفته می‌شود شکل‌گیری محله مقدم حول این میدان بوده است.

هم اکنون جهت مشاوره اجاره جرثقیل در مقدم و کرایه جرثقیل در مقدم با ما تماس بگیرید

نوشته‌های تازه

چند ستاره متلعق به ماست
چند ستاره از این 5 ستاره متعلق به ماست
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
Call Now Buttonتماس سریع