اجاره جرثقيل در حكيميه

اجاره جرثقیل در مقدم

شركت اجاره جرثقيل يوسفي با تمام قوا مي كوشد نسبت به ارائه بهترين خدمات اجاره جرثقيل در حكيميه و كرايه جرثقيل در حكيميه با بهترين قيمت و حرفه اي ترين اپراتور هاي سطح كشور

محله حکیمیه تهران در منطقه 4 شهرداری تهران قرار دارد. محله حکیمیه در شمال شرقی تهران واقع شده است. دور بودن از مرکز شهر و قرار گرفتن در مجاورت باغ های لواسان، پارک جنگلی سرخه حصار و لویزان باعث شده هوای حکیمیه پاک باشد.

محله حکیمیه را می توان جزء مناطق بالاشهر تهران به حساب آورد. به همین دلیل هم متوسط قیمت خانه ها در این محله به نسبت به متوسط قیمتی تهران بالاتر است. البته محله حکیمیه تهران از مناطق لوکس تهران نیست و نسبت به آن مناطق مناسب تر است.

محله حکیمیه از شمال به بزرگراه شهید بابایی، از جنوب به خیابان دماوند، از غرب به تهران پارس شرقی و از شرق به جاده تلو محدود می شود.

اگر مدتی در تهران زندگی کنید حتما به این موضوع برخورد می کنید که دسترسی به سایر نقاط تهران یک مزیت بسیار بزرگ است. محله حکیمیه نیز با وجود دو بزرگراه بابایی و زین الدین دسترسی مناسبی دارد.
البته این نکته رو فراموش نکنید که حکیمیه در شرق تهران قرار دارد پس نسبت به مرکز شهر یا غرب تهران کمی دور است و برای رفتن به مناطق دیگر شهر باید زمان بیشتری صرف کنید. همچنین در محله حکیمیه ایستگاه مترو وجود ندارد و برای دسترسی به اولین ایستگاه مترو باید به تهران پارس بروید.
هم اكنون براي مشاوره اجاره جرثقيل در حكيميه و كرايه جرثقيل در حكيميه با ما تماس بگيريد.

نوشته‌های تازه

چند ستاره متلعق به ماست
چند ستاره از این 5 ستاره متعلق به ماست
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
تماس سریع