اجاره جرثقیل در منیریه

اجاره جرثقیل در ازگل

شرکت اجاره جرثقیل یوسفی با تمام وجود برای ارائه خدمات اجاره جرثقیل در منیریه و کرایه جرثقیل در منیریه برای همشهریان عزیز اماده ارائه خدمات میباشد

محله‌ی منیریه یکی از محلات قدیمی تهران است که همچنان حال و هوای قدیمی خود را حفظ کرده است، اگر گذرتان به کوچه های این محله بیافتد حتما متوجه تاریخی بودن آن می‌شوید. البته طی سال‌های اخیر با افزایش مهاجرت به تهران و رونق گرفتن آپارتمان‌نشینی، روند ساخت و ساز آپارتمان در این محله سیر صعودی داشته است و شما علاوه بر مشاهده‌ی خانه‌های ویلایی و حیاطدار با بافت قدیمی، آپارتمان‌های نوساز و مجتمع‌های مسکونی را در منیریه خواهید دید.

محله‌ی منیریه در منطقه‌ی 11 شهرداری وجنوب شهر تهران قرار گرفته است. این محله از سمت غرب با خیابان کارگر جنوبی، از سمت شمال با خیابان امام خمینی و از سمت جنوب با خیابانهای ابوسعید و خیابان معیری و از سمت شرق با خیابان ولیعصر همسایه است.

منیریه یکی از محلات قدیمی پایتخت است که در منطقه یازده تهران قرار دارد. در گذشته و هنگام تشکیل هسته اولیه شهر تهران، منیریه در سرحد غربی این شهر قرار داشته است. در آن دوران، کاربری بیشتر زمین‌های این محله، کشاورزی و باغ بوده است. با گذشت زمان و بعد از آن که تهران بزرگ شد، کم کم مردم در این محله ساکن شدند. باید در مورد این محله بگوییم که بسیار متراکم و شلوغ است و روز به روز بر جمعیت آن افزوده می‌شود. منیریه نزدیک بازار تهران بوده و بورس لوازم ورزشی است.

از شریان‌های اصلی این محله که از شریان‌های مهم منطقه ۱۱ هم هستند می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: خیابان امام خمینی خیابان وحدت اسلامی میدان حسن‌آباد از دیگر خیابان‌های مهم منیریه موارد زیر را می‌توان نام برد: خیابان ابوسعید خیابان معیری خیابان اسدی منش خیابان کرمانی خیابان شعاع منیریه تهران منطقه چند است

هم اکنون شما میتوانید برای مشاوره اجاره جرثقیل در منیریه و کرایه جرثقیل در منیریه با مشاوران ما تماس بگیرید 09128951816

نوشته‌های تازه

چند ستاره متلعق به ماست
چند ستاره از این 5 ستاره متعلق به ماست
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
تماس سریع