اجاره جرثقيل در شهرك صدرا كرايه جرثقيل در شهرك صدرا 24 ساعته شبانه روزي وقت قبلي

اجاره جرثقيل در شهرك صدرا

اجاره جرثقیل سرسبز

شركت اجاره جرثقيل يوسفي با تمام قوا مي كوشد بهترين خدمات اجاره جرثقيل در شهرك صدرا و كرايه جرثقيل در شهرك صدرا را با بالاترين كيفيت و بهترين قيمت به هم شهري هاي عزيز تقديم كند.

محله صدرا، از معماری زیبای سبک ایتالیایی برخوردار است که باعث متفاوت شدن این مکان، از دیگر شهرک های مسکونی می شود.

این شهرک قدیمی که نام آن از نام امام موسی صدر گرفته شده است، یکی از شهرک هایی با امکانات رفاهی و ورزشی، در غرب تهران محسوب می شود که با مساحتی حدود 40 هکتار زمین، یک سوم از کل آن را سرانه سبز، تشکیل می دهد.

این شهرک در سه پهنه ساخته شده است: شهرک صدرا پهنه A در این پهنه 13 بلوک ساخته شده است که هر بلوک، دارای 6 طبقه است. در هر بلوک، 22 واحد مسکونی در قالب معماری شکسته، وجود دارد که یکی دیگر از مزایای ساختمان های این شهرک است که با وجود طبقات کم، تعداد واحد ها زیاد است.

در همه بلوک های این پهنه، دو لاین آسانسور تعریف شده است و تمام بلوک ها نیز دو نبشه هستند؛ طوری که، از طریق دیوارکشی، به ساختمان همسایه، متصل شده اند.

شهرک صدرا پهنه B در این پهنه 20 بلوک ساخته شده است که هر بلوک، دارای 6 طبقه است. در هر کدام از این بلوک ها 24 واحد وجود دارد، و معماری این ساختمان ها، به صورت سازه های خورجینی است که نمونه بارزی از معماری ایتالیایی، می باشد.

در همه بلوک های این پهنه نیز دو لاین آسانسور تعریف شده است و تمام بلوک ها نیز، مانند پهنه های دیگر، دو نبشه هستند.

شهرک صدرا پهنه C شاید بتوان از اینه پهنه به عنوان یکی از بهترین بخش های این شهرک، یاد کرد. در این پهنه 24 بلوک ساخته شده است؛ در هر کدام از بلوک ها 14 واحد با متراژ های متفاوت تعریف شده است.

6 واحد با متراژ های 70 متری و 8 واحد با متراژ های 107 متری. این بلوک ها فاقد آسانسور هستند ولی، مانند دیگر بلوک ها، از مزیت دو نبشی بودن برخوردارند. خصوصیتی که این پهنه را از دیگر پهنه های شهرک صدرا متمایز می کند، دارا بودن دو ورودی مجزاف و تعبیه شدن رایزر های بزرگ، در بلوک های این پهنه است.

هم اكنون جهت دريافت خدمات اجاره جرثقيل در شهرك صدرا و كرايه جرثقيل در شهرك صدرا با ما تماس بگيريد.

 

نوشته‌های تازه

چند ستاره متلعق به ماست
چند ستاره از این 5 ستاره متعلق به ماست
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
Call Now Buttonتماس سریع