اجاره جرثقیل در نعمت اباد

اجاره جرثقیل سرسبز

شرکت اجاره جرثقیل یوسفی با تمام قوا اماده ارائه خدمات اجاره جرثقیل در نعمت اباد و کرایه جرثقیل در نعمت اباد با تمام قوا و بصورت 24 ساعته و شبانه روزی با وقت قبلی میباشد.

نعمت آباد تهران که در گذشته روستایی در مسیر بین شهرهای تهران و قم بوده است و تا دهه ی 40 نیز بافت روستایی خود را حفظ کرده بود، امروزه محله ای در جنوب شهر تهران واقع در منطقه 22 می باشد.

تاریخچه نعمت آباد به گذشته دور آن برمی گردد که روستایی زراعی بوده است و ساکنین آن مشغول زراعت و کشاورزی بوده اند و پس از آن چند تن از مالکین زمین های بزرگ، اراضی خود را قطعه بندی کردند و به مهاجران ترک زبان فروختند.

از نماد های قدیمی این محله که نشان از قدمت 400 ساله آن دارد، می توان به قلعه برج و بارو اشاره کرد که به گونه ای دروازه ورودی روستا برای مسافران محسوب میشد.

در سال های بعد از انقلاب بود که در این محله پاسگاه ای تاسیس شد و نعمت آباد با نام آن شناخت می شد و هنوز هم با وجود بسته شدن آن، این نام میان ساکنین رایج است. علاوه بر آن محله نعمت آباد به پاتوق یخچالی ها نیز در گذشته معروف بود.

امروزه با وجود ساخت و سازهایی که در این محله صورت گرفته؛ بافت روستایی آن دیگر به چشم نمی آید، هر چند که خانه های قدیمی و کوچه های تنگ و تودرتو یادآور گذشته این محله می باشد.

محله نعمت آباد تهران در جنوب پایتخت قرار دارد و از محله های مهم منطقه 19 به شمار می رود. این محله از غرب به شهرک شهید بخارایی و از شرق به اتوبان کاظمی محدود میشود. علاوه بر آن در شمال نعمت آباد، اتوبان سعیدی یا جاده ی ساوه و همچنین در جنوب آن بلوار ورامینی قرار گرفته است.

این محله بخاطر قدمت زیاد و ساکنین زیادی که دارد، دسترسی خوبی به وسایل نقلیه عمومی دارد. نعمت اباد تهران از لحاظ دسترسی به سایر نقاط شهر، هم دارای ایستگاه مترو است و هم ایستگاه اتوبوس و خط های متفاوت دارد. علاوه بر آن خطوط تاکسی هم در این محله به حمل و نقل کمک میکنند.

هم اکنون برای دریافت خدمات اجاره جرثقیل در نعمت اباد و کرایه جرثقیل در نعمت اباد با ما تماس بگیرید.

نوشته‌های تازه

چند ستاره متلعق به ماست
چند ستاره از این 5 ستاره متعلق به ماست
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
تماس سریع