اجاره جرثقیل در توحید

اجاره جرثقیل سرسبز

معرفی شرکت اجاره جرثقیل یوسفی

شرکت اجاره جرثقیل یوسفی با تمام قوا می کوشد نسبت به ارائه خدمات اجاره جرثقیل در توحید و کرایه جرثقیل در توحید بصورت 24 ساعته شبانه روزی با وقت قبلی

معرفی محله توحید

محله توحید محله قدیمی تهران است که در قسمت مرکزی و منطقه ۲ شهرداری تهران واقع شده است. این محله از شمال به خیابان ستارخان، از جنوب به خیابان آزادی، از شرق به بزرگراه چمران و از غرب به خیابان بهبودی محدود می‌شود.

خرید آپارتمان در توحید به دلیل قدمت محله همچنین قرارگیری در محدوده طرح ترافیک رونق دارد. از امکانات توحید همین دسترسی توحید است که برای بسیاری عاملی برای سکونت در این محله شده است.

تاریخچه محله

اوایل دهه چهل شمسی با افزایش درآمد از طریق صادرات نفت نظام اقتصادی و اجتماعی دگرگون شد و عده زیادی به تهران مهاجرت کردند. منطقه ۲ تهران نیز در همین زمان توسعه یافت. ساختمان وزارت کار و امور اجتماعی در همین سال‌ها در جنوب توحید ساخته شد.

این محله قدیمی تهران در گذشته محل کمپ روس‌ها بود و گفته می‌شود هنوز تعدادی از آن‌ها در این محله ساکن هستند. در دوره‌ی پهلوی چون بیشتر زمین‌ها باغ بود این محله قدیمی تهران به باغ شاه معروف شد. پس از پیروزی انقلاب این باغ‌ها واگذار و ساخت وساز آغاز شد و شهرک شکل گرفت.

بافت محله توحید

همان‌طور که گفته شد با مهاجرت روستاییان به تهران این محله شکل گرفت و توسعه یافت. بنابراین می‌توان عوامل فرهنگی و اجتماعی را از عوامل شکل‌گیری این محله قدیمی تهران دانست. بیشتر ساکنان اولیه و کنونی محله شیعه‌مذهب هستند اما تعدادی یهودی نیز در محله زندگی می کنند. از نظر قومیتی بیشتر ساکنان آذری هستند و از نظر اجتماعی ساکنان توحید بیشتر کارمندان دولت هستند.

امکانات توحید

از آنجا که این محله قدیمی است و بیشتر محلی گذر از غرب به شرق تهران و شاهراه است، از نظر دسترسی بسیار مناسب است. امکانات توحید در کل وضعیتی مطلوب دارد.

هم اکنون جهت مشاوره جهت اجاره جرثقیل در توحید و کرایه جرثقیل در توحید با ما تماس بگیرید.

نوشته‌های تازه

چند ستاره متلعق به ماست
چند ستاره از این 5 ستاره متعلق به ماست
[Total: 1 Average: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
تماس سریع