اجاره جرثقيل در همايون شهر

اجاره جرثقیل در ازگل

شركت اجاره جرثقيل يوسفي با تمام قوا مي كوشد نسبت به ارائه بهترين خدمات اجاره جرثقيل در همايون شهر و كرايه جرثقيل در همايون شهر بصورت 24 ساعته و شبانه روزي و 24 ساعته با وقت قبلي

تنها یادگار از محله قدیمی همایونشهر نامی است که بر خیابانی در محله دریان‌نو کنونی باقی مانده است؛ محله‌ای که حاج «مهدی دریانی» تاجر بزرگ چای وقتی از شهرستان تبریز به غرب تهران آمد در جوار محله همایونشهر با تملک باغ و املاک اطراف آن را تأسیس کرد.

باغ‌های خانواده دریانی در غرب تهران روز به روز توسعه پیدا کرد و حضور اقوام دریانی‌ها در این محله دلیلی برای کمرنگ شدن محله همایونشهر سابق شد.

حالا از آن محله فقط یادی باقی مانده و اسمی روی یک خیابان. یکی از اهالی قدیمی محله دریان‌نو درباره یادگارهای محله همایونشهر می‌گوید: «از آن محله قدیمی تنها کوچه کیهان و خیابان همایونشهر باقی مانده است.

نام کوچه کیهان از ساخت خانه برای کارمندان روزنامه کیهان توسط «مصطفی مصباح‌زاده» سردبیر روزنامه کیهان به یادگار مانده و خیابان همایونشهر هم از ساکنانی که در محله همایونشهر سابق زندگی می‌کردند.

تعداد زیادی از ساکنان محله قدمت آن را از سال 1335 می‌دانند و زمانی که خیابان خاکی زنجان ساخته شد. اهالی قدیمی محله سال 1348 را که در دریان‌نو خانه‌های مسکونی ساخته شد به خاطر دارند.

از شمال به خیابان ستارخان از جنوب یه خیابان آزادی ،از شرق به خیابان شادمهرو از غرب به بزرگراه یادگار امام محدود می شود.

مراکز خرید :

پاساژ مفید یا همان مجتمع تجاری مفید در محله دریانو قرار گرفته است میدان تره بار شهرداری در انتهای خیابان همایون شهر جنوبی در زیر پل یادگار قرار گرفته است.

سرای محله دریانو :

خیابان حبیب الهی، خیابان همایونشهر، خ قلی پور، پ١٢

ایستگاه مترو :

ایستگاه مترو در انتهای خیابان شادمهر در تقاطع خیابان آزادی دایر می باشد و خط ۲ مترو تهران در این محله ایستگاه دارد.

هم اكنون جهت مشاوره اجاره جرثقيل در همايون شهر و كرايه جرثقيل در همايون شهر با ما تماس بگيريد.

نوشته‌های تازه

چند ستاره متلعق به ماست
چند ستاره از این 5 ستاره متعلق به ماست
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
تماس سریع