اجاره جرثقیل در شاد اباد

اجاره جرثقیل در ازگل

شرکت اجاره جرثقیل یوسفی میکوشد با تمام قوا جهت اجاره جرثقیل در شاد اباد و کرایه جرثقیل در شاد اباد بصورت ارزان و 24 ساعته است.

محله شادآباد تهران که در گذشته شاه آباد نام داشت، از محلاتی است که در جنوب تهران، در منطقه 18 قرار داد و دارای اهالی قدیمی و خونگرم است.

در گذشته این منطقه جزوی از روستای یافت آباد بود که وسعت زیاد باغ ها و زمین های کشاورزی موجود در آن، اهالی را به کار باغداری و کشاورزی مشغول کرده است.

در نتیجه قشری که درامد کم خود را از کار در معدن های شن و ماسه نزدیک رود کن به دست می آوردند، جمعیت این منطقه را تشکیل می داد.

این افراد کم کم با ساخت آلونک ها و خانه های موقتی هسته ی اصلی محله شادآباد را به صورت مستقل از روستا ایجاد کردند. در سال های قبل از انقلاب بود که زمین های این منطقه تقسیم شده و به دست مالکین زمین های اطراف نظیر آقای مهرعلیان و یا حتی به مردم عادی داده شد. شادآباد محله ای که در ابتدا، ساکنین اولیه آن را کارگران تشکیل می دادند، وجه دیگری هم داشت که در قسمت غربی آن واقع شده بود و آن باغ بزرگی بود که بعدها به دست سفارت ایتالیا افتاد و مکانی برای گردشگری توریست ها و افراد خارجی شده بود.

همین باغ سرسبز که محل گذران وقت افراد متمول شده بود و مصطلحا آن را باغ شاه می نامیدند باعث شد که این محله با نام شاه آباد بین مردم معروف شود، البته که بعدها این عنوان به شادآباد تغییر یافت.

بر اساس اصلاحاتی که شهرداری انجام داده و رشد تدریجی محله شادآباد تهران در پیش داشته است، ساخت و سازهای مناسبی در این محله صورت گرفته است و می تواند آن را به انتخاب مناسبی برای محل زندگی و سکونت شهروندان تبدیل کند.

محله شادآباد تهران که در منطقه 18 پایتخت و در محدوده جنوبی آن قرار داد، از بروجردی در شمالش، آغاز می شود و تا ابراهیم زاده در جنوب ادامه پیدا می کند. همچنین در شرق آن الغدیر قرار داد و غرب آن با سعید آباد محدود می شود.

وجود باغ غدیر، بوستان های زیاد مانند رودکی و مهر و … مکان مورد نیاز شما برای گذران اوقات فراغت را تامین می کند. رستوران های قدیمی و اصیل نزدیک بازار آهن، در مجاورت محله شادآباد تهران از دیگر موارد مورد توجه این منطقه است. باغ غدیر با وجود مساحت زیاد و امکانات زیادش از جمله زمین فوتبال و … برای گذران اوقات فراغت ساکنین بسیار جذاب بوده است. از دیگر شاخصه های دیدنی محله شادآباد تهران می توان به آثار باقی مانده از باغ سفارت ایتالیا یا بافت سنتی و قدیمی ساختمان های این منطقه اشاره کرد.

هم اکنون جهت اجاره جرثقیل در شاد اباد و کرایه جرثقیل در شاد اباد با ما تماس بگیرید

نوشته‌های تازه

چند ستاره متلعق به ماست
چند ستاره از این 5 ستاره متعلق به ماست
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
Call Now Buttonتماس سریع