اجاره جرثقیل در خاوران

اجاره جرثقیل

شرکت اجاره جرثقیل یوسفی با تمام قوا در راستای ارائه خدمات اجاره جرثقیل در خاوران و کرایه جرثقیل در خاوران با قیمت و کیفیت عالی می کوشد.

خاوَران از محله‌های شهر تهران است.نمایی از بوستان فدائيان اسلام در حاشیه بزرگراه خاوراناین محله در جنوب خاوری شهر تهران و در منطقه ۱۵ تهران واقع شده‌است.خیابان خاوران که شاهرگِ ارتباطی این محله محسوب می شود از میدان خراسان آغاز و پس از پیوستن به بزرگراهِ آهنگ به صورت بُزرگراهی به نام خاوران در می‌آید.

خاوران محله‌ای پرجمعیت با کوچه ‌پس کوچه‌های بسیار و متراکم است. بزرگراه خاوران پس از گذر از سه‌راه افسریه (میدان بسیج مستضعفین) نام بزرگراه امام رضا را به خود می‌گیرد.گورستان خاوران که محل دفن شمار زیادی از کشته‌شدگان سیاسی اوایل دوران انقلاب از سال ۵۷ تا ۶۸ می باشد در امتداد این بزرگراه قرار دارد.

از نقاط مهم این محله و اطراف آن می توان به پارک آبی آزادگان، ساختمان امیرسلیمانی و شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه (منطقه ۳) اشاره کرد. صنایع و انبارهای بسیاری در کنار بزرگراه خاوران و امام رضا مستقر هستند.

کرایه  جرثقیل نوین با راننده های با تجربه در تهران . در مبحث حمل و نقل باید نسبت به اجاره جرثقیل و یا کرایه بالابر به چند نکته مهم توجه ویژه ای داشته باشیم.

این نکات شامل امنیت ، تجربه کاری ، دقت عمل ، سرعت انجام کار و برخی نکات دیگر که در مشاوره با ما از آنها آگاه خواهید شد میباشد .

هم اکنون جهت مشاوره اجاره جرثقیل در خاوران و کرایه جرثقیل در خاوران با ما تماس بگیرید.

چند ستاره متلعق به ماست
چند ستاره از این 5 ستاره متعلق به ماست
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
تماس سریع