اجاره جرثقيل در جوانمرد قصاب

اجاره جرثقیل در ازگل

شركت اجاره جرثقيل يوسفي با تمام قوا در راستاي ارائه خدمات اجاره جرثقيل در جوانمرد قصاب و كرايه جرثقيل در جوانمرد قصاب بصورت 24 ساعته و شبانه روزي با وقت قبلي مي كوشد.

محله‌ی جوانمرد قصاب دارای گذشته‌ای غنی است و بقعه‌ی تاریخی جوانمرد قصاب در آن قرار دارد. در گذشته باغات و زمین‌های کشاورزی زیادی در اراضی این منطقه قرار داشت و دو شاخه آب به نام «آب‌دبیر» و «آب متکا» در آن جاری بود که زمین‌های اطراف را سیراب می‌کرد. باغات و زمین‌های کشاورزی زیادی در این منطقه قرار داشت که مهم‌ترین آنها باغ‌ظهیر و متعلق به یکی از رجال قاجار بود. ساخت‌وساز در محله‌ی جوانمرد قصاب از سال ۱۳۵۰ به بعد رونق گرفت و به‌تدریج به شکل کنونی درآمد.

بافت شهری محله‌ی جوانمرد قصاب متراکم، قدیمی و فرسوده است. آپارتمان‌های مسکونی چند طبقه در کوچه‌ها و معابر باریک محله قرار دارند و تراکم ساختمانی در آنها نسبتا زیاد است.

از نظر جمعیت نیز محله ی جوانمرد قصاب ۱۵۰۰۰۰ نفر جمعیت بوده و وسعت آن نیز ۶٫۷۳ کیلومتر مربع است. در این محله که به محله ی جوانمردان نیز مشهور است حدود ۱۹۷۴۷ خانوار زندگی می کنند.

اگر این محله را از سمت شمال ادامه دهیم به اتوبان آزادگان خواهیم رسید و اگر آن را از سمت جنوب امتداد دهیم به پل شهید صارمی دسترسی پیدا می کنیم.

از سمت غرب نیز محله ی جوانمرد قصاب با محله ۱۳آبان همسایه بوده و از شرق نیز به محله ی فداییان اسلام دسترسی دارد

هم اكنون جهت مشاوره اجاره جرثقيل در جوانمرد قصاب و كرايه جرثقيل در جوانمرد قصاب با ما تماس بگيريد.

نوشته‌های تازه

چند ستاره متلعق به ماست
چند ستاره از این 5 ستاره متعلق به ماست
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
Call Now Buttonتماس سریع