اجاره جرثقيل در جوانمرد قصاب

اجاره جرثقيل در جوانمرد قصاب

اجاره جرثقیل در ازگل

شركت اجاره جرثقيل يوسفي با تمام قوا در راستاي ارائه خدمات اجاره جرثقيل در جوانمرد قصاب و كرايه جرثقيل در جوانمرد قصاب بصورت 24 ساعته و شبانه روزي با وقت قبلي مي كوشد.

محله‌ی جوانمرد قصاب دارای گذشته‌ای غنی است و بقعه‌ی تاریخی جوانمرد قصاب در آن قرار دارد. در گذشته باغات و زمین‌های کشاورزی زیادی در اراضی این منطقه قرار داشت و دو شاخه آب به نام «آب‌دبیر» و «آب متکا» در آن جاری بود که زمین‌های اطراف را سیراب می‌کرد. باغات و زمین‌های کشاورزی زیادی در این منطقه قرار داشت که مهم‌ترین آنها باغ‌ظهیر و متعلق به یکی از رجال قاجار بود. ساخت‌وساز در محله‌ی جوانمرد قصاب از سال ۱۳۵۰ به بعد رونق گرفت و به‌تدریج به شکل کنونی درآمد.

بافت شهری محله‌ی جوانمرد قصاب متراکم، قدیمی و فرسوده است. آپارتمان‌های مسکونی چند طبقه در کوچه‌ها و معابر باریک محله قرار دارند و تراکم ساختمانی در آنها نسبتا زیاد است.

از نظر جمعیت نیز محله ی جوانمرد قصاب ۱۵۰۰۰۰ نفر جمعیت بوده و وسعت آن نیز ۶٫۷۳ کیلومتر مربع است. در این محله که به محله ی جوانمردان نیز مشهور است حدود ۱۹۷۴۷ خانوار زندگی می کنند.

اگر این محله را از سمت شمال ادامه دهیم به اتوبان آزادگان خواهیم رسید و اگر آن را از سمت جنوب امتداد دهیم به پل شهید صارمی دسترسی پیدا می کنیم.

از سمت غرب نیز محله ی جوانمرد قصاب با محله ۱۳آبان همسایه بوده و از شرق نیز به محله ی فداییان اسلام دسترسی دارد

هم اكنون جهت مشاوره اجاره جرثقيل در جوانمرد قصاب و كرايه جرثقيل در جوانمرد قصاب با ما تماس بگيريد.

نوشته‌های تازه

چند ستاره متلعق به ماست
چند ستاره از این 5 ستاره متعلق به ماست
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
Call Now Buttonتماس سریع