اجاره جرثقيل در افسريه

اجاره جرثقيل در حسن آباد

شركت اجاره جرثقيل با تمام قوا مي كوشد تا بهترين خدمات اجاره جرثقيل در افسريه و كرايه جرثقيل در افسريه بصورت 24 ساعته و شبانه روزي با تعيين وقت قبلي ارائه دهد.

محله افسریه یکی از محله‌های نسبتا قدیمی جنوب شرق تهران است که عمده مساحت آن در محدوده منطقه ۱۵ شهرداری تهران قرار دارد. این محله از غرب به بزرگراه بسیج، از جنوب به شهرک والفجر، از شمال به خیابان شهید رحیمی (خیابان ۴۶) و از شرق به قصر فیروزه و کوه منتهی می‌شود.

سه راه افسریه نیز در ضلع جنوب شرقی این محله واقع شده است. شاید برای شما جالب باشد که بدانید نام‌گذاری این محله از روی اسم مالک اولیه این اراضی، «افسر الملوک» صورت گرفته است.

این فرد سال‌ها پیش زمین‌های خود در منطقه افسریه را در قطعات ۱۲۰ مترمربعی به متقاضیان واگذار کرد.

در تقسیم‌بندی‌های محله‌ای، افسریه را به دو بخش شمالی و جنوبی (افسریه بالا و افسریه پایین) تقسیم می‌کنند که به نظر می‌رسد اختلاف قیمت ناچیزی میان این دو قسمت وجود دارد.

البته خانه‌های افسریه شمالی با قیمت اندکی بالاتر عرضه می‌شوند. اگرچه افسریه در زمره مناطق نسبتا ارزان‌قیمت تهران دسته‌بندی می‌شود، اما به لحاظ دسترسی موقعیت ویژه‌ای دارد.

دسترسی به مراکز تفریحی و ورزشی همچون ورزشگاه ۳۰ هزار نفری تختی، بوستان بسیج، شهربازی و بوستان والفجر در خیابان هشتم افسریه و نیز نزدیکی به امکاناتی همچون بوستان فرامنطقه‌ای آزادگان و پارک آبی از امتیازهای این محله است.

هم اكنون جهت مشاوره اجاره جرثقيل در افسريه و كرايه جرثقيل در افسريه با ما تماس بگيريد.

نوشته‌های تازه

چند ستاره متلعق به ماست
چند ستاره از این 5 ستاره متعلق به ماست
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
تماس سریع