اجاره جرثقیل در جنت آباد

اجاره جرثقيل در حسن آباد

اجاره جرثقیل در جنت آباد : محله جنت‌آباد همان‌طور که از نامش پیداست در گذشته دارای باغ‌ها و رودهای فراوانی بوده است. این محله غربی شهر تهران دارای آب‌وهوای نسبتاً مطلوبی است که بسیاری را برای سکونت در آن ترغیب می‌کند. بافت محله جنت‌آباد عمدتاً مسکونی است و از لحاظ یافتن خانه مورد نظر خود برای اجاره یا خرید مشکلی نخواهید داشت. آرامش محلی در کنار دیگر ویژگی‌های این محله آن را به محله‌ای مطبوع برای سکونت تبدیل کرده است. دسترسی این محله از  طریق بزرگراه‌های متعددی که آن را احاطه کرده‌اند نیز از دیگر دلایل محبوبیت عام آن است. محله جنت‌آباد به سه قسمت مختلف تقسیم می‌شود که در تشخیص ویژگی‌های مسکونی محله بسیار کاربرد دارد. این محله محبوب خصوصاً در میان متقاضیان خرید خانه؛ دارای امکانات متعدد رفاهی است که برای بسیاری از کسانی که تمایل به سکونت در این محله را دارند، برتری محسوب می‌شود.

در ادامه با سرفصل‌های زیر به بررسی محله جنت‌آباد و ویژگی‌های آن می‌پردازیم:

معرفی محله و پیشینه آن

دسترسی‌ها

امکانات رفاهی محله جنت‌آباد

بخش‌های مختلف جنت‌آباد

وضعیت خریدوفروش مسکن

بررسی رهن و اجاره خانه در جنت‌آباد

معرفی محله و پیشینه آن

محله جنت‌آباد مانند دیگر مناطق غربی تهران در روزگاری نه چندان دور باغ‌های متنوعی داشته و رودهای بسیاری در آن جاری بوده است. این محله که در شهرداری منطقه ۵ تهران قرار دارد، به واسطه همین ویژگی‌ها امروزه دارای آب‌وهوای مطلوبی است. تنها آثاری که از طبیعت زیبای آن می‌توان امروزه مشاهده کرد، بوستان‌ها و پارک‌های متعدد این محله است. گرچه برخی درختان انار و گیلاس را نیز به طور پراکنده می‌توان در فرعی‌ها و کوچه‌های این محله نیز مشاهده کرد.

بافت محله جنت‌آباد مسکونی است و غالباً بیشتر از آپارتمان‌های نوساز برخوردار است تا خانه‌های ویلایی. خیابان‌های عریض و منظم این محله حاکی از بافت مدرنی دارد که خود ویژگی مطلوبی محسوب می‌شود. محله جنت‌آباد به سه بخش شمالی، جنوبی و مرکزی تقسیم می‌شود و هر یک از این بخش‌ها دارای امکانات و ویژگی‌های متعددی است. خیابان اصلی این محله خیابان جنت‌آباد نام دارد و در جهتی شمالی جنوبی قرار گرفته است. علاوه بر آن خیابان‌های شاهین،۲۰  و ۳۵ متری گلستان، چهارباغ و بلوار لاله از دیگر خیابان‌های معروف و خاص این محله هستند.

 

محدوده محله جنت‌آباد از غرب به محله شهران، از شمال به ده حصارک، از شمال شرق به محله‌های پونک و چهاردیواری و بزرگراه اشرفی اصفهانی و از جنوب به خیابان آیت‌الله کاشانی منتهی می‌شود. موقعیت قرارگیری محله آن را از سایر مناطق هم‌جوار خود برتر می‌کند زیرا دسترسی بسیار خوبی را به سایر نقاط شهر دارا است.

مراکز تفریحی

اغلب مراکز تفریحی این محله را بوستان‌ها و پارک‌های آن تشکیل می‌دهند. بوستان‌هایی چون بوستان بهاره، بوستان میلاد و بوستان شبنم از شاخص‌ترین آن‌ها است. در جای‌جای این محله می‌توان بوستان‌ها و پارک‌های کوچک و بزرگی را یافت که برای تفریح و وقت‌گذرانی مورد مناسبی هستند.

بخش‌های مختلف جنت‌آباد

محله جنت‌آباد همان‌طور که گفته شد از سه بخش شمالی، مرکزی و جنوبی تشکیل شده است که در ادامه با آن‌ها بیشتر آشنا خواهید شد.

جنت‌آباد شمالی

جنت‌آباد شمالی در قسمت شمالی و بالایی این محله واقع شده است و محدوده آن از شمال به سیمون بولیوار و از جنوب به بزرگراه شهید آبشناسان منتهی می‌شود. از غرب نیز به بزرگراه شهید باکری و  از شرق به خیابان میلاد می‌رسد. بزرگراه شهید آبشناسان به عنوان مرزی میان قسمت شمالی و مرکزی محله جنت‌آباد قرار گرفته است. جنت‌آباد شمالی دارای آب‌وهوای مطبوع‌تر و بوستان‌های بیشتری نسبت به دو رقیب خود است. همچنین آرامش محلی و خیابان‌هایی عریض‌تر و زیباتر نیز نسبت به دیگر نقاط محل دارد.  خیابان‌های اصلی جنت‌آباد شمالی شامل خیابان‌های گلستان غربی و شرقی، ایران‌شهر و بلوار انصار المهدی می­شود. تعداد مدارس در این منطقه و محدوده مرکزی از منطقه جنوبی محله بیشتر است. مجاورت با بازار گل و گیاه غرب تهران نیز از دیگر ویژگی‌های این منطقه است.

جنت‌آباد مرکزی

همان‌طور که از نام آن پیداست جنت‌آباد مرکزی بخش میانی این محله را تشکیل می‌دهد. در شمال این منطقه بزرگراه شهید آبشناسان و در جنوب آن نیز بزرگراه شهید همت وجود دارد. خیابان شاهین شمالی، مخبری و شانزده متری اول و دوم از جمله خیابان‌های معروف و شاخص این منطقه هستند. جنت‌آباد مرکزی نیز از لحاظ برخورداری از فضای سبز در رتبه استاندارد و مطلوبی قرار دارد.

جنت‌آباد جنوبی

جنت‌آباد جنوبی بیشتر به خیابان‌ها و کوچه‌های عریض و منظم خود در میان مردم معروف شده است. این منطقه  از شمال به اتوبان همت، از جنوب به خیابان آیت‌الله کاشانی، از شرق به خیابان شاهین جنوبی و از غرب نیز به اتوبان باکری محدود می‌شود. از خیابان‌های شاخص این منطقه می‌توان به بلوار لاله، میدان چهارباغ و خیابان شاهین جنوبی اشاره کرد. در این منطقه شاهد وجود مجتمع‌های تجاری و مراکز خرید بیشتری در مقایسه با دو بخش دیگر هستیم. در مقابل میزان فضای سبز این منطقه نیز از دیگر مناطق محله جنت‌آباد کمتر است.

وضعیت خریدوفروش مسکن

به دلیل مسکونی بودن محله جنت‌آباد بازار خریدوفروش مسکن در آن از رونق مناسبی برخوردار است. همیشه می‌توان متقاضیان خرید یا فروش ملک مسکونی را در بازار املاک آن مشاهده کرد. ویژگی‌های محله نیز در افزایش تقاضا برای سکونت در آن بی‌تأثیر نیست. جنت‌آباد از جمله محله‌های مسکونی با قیمت متوسط روبه بالا در شهر تهران است. از این رو برای خرید خانه با قیمت مناسب باید اشراف کاملی به بازار مسکن آن داشته باشید.

به دلیل تقسیمات موجود در محله جنت‌آباد قیمت‌های خریدوفروش ملک نیز در هر یک از بخش‌های شمالی، مرکزی و جنوبی آن متفاوت است. این امر به ویژگی‌های بافت هر منطقه و امکانات آن وابسته است. لازم به ذکر است که بیشترین میزان خریدوفروش ملک‌های مسکونی در این محله شامل آپارتمان‌ها می‌شود. بر همین اساس متوسط قیمت خرید آپارتمان در جنت‌آباد شمالی در حدود ۱۷ تا ۲۲ میلیون تومان و حتی بیشتر به ازای هر مترمربع است. آپارتمان‌های محله جنت‌آباد با توجه به سن بنا، متراژ، موقعیت ملک و مشخصات ساختمان تعیین قیمت می‌شوند. در جنت‌آباد مرکزی نیز برای خرید هر مترمربع آپارتمان باید بودجه‌ای در حدود ۱۵ تا ۲۵ میلیون تومان در اختیار داشته باشید. در جنت‌آباد جنوبی نیز به همین ترتیب واحدهای آپارتمانی از قیمتی در حدود متری ۱۷ تا ۲۱ میلیون تومان به طور متوسط برخوردارند.

سرلوحه فعالیت و خدمات شرکت اجاره جرثقیل یوسفی در اجاره جرثقیل در جنت آباد و کرایه جرثقیل در جنت آباد تنها جلب رضایت مشتریان میباشد که جهت تحقق این امر مدیریت با گماردن پرسنل مجرب و توانا سعی در خدمات رسانی بهتر و کسب رضایت مشتریان نموده است.

شرکت اجاره جرثقیل در جنت آباد و  کرایه جرثقیل در جنت آباد  به لطف خداوند با بیش از ۴۰ سال سابقه در رابطه اجاره جرثقیل در جنت آباد  و کرایه جرثقیل در جنت آباد شبانه روزی در زمینه خدمات ماشین آلات سنگین از جمله کرایه جرثقیل در جنت آباد  ، لیفتراک و تریلی، فعالیت خود را در سطح کشور دنبال میکند که در طول سالیان متمادی یکی از شرکت های معتبر در زمینه خدمات ماشین آلات در ایران بوده است.

همچنین میتوانید هم اکنون برای اجاره جرثقیل در جنت آباد و کرایه جرثقیل در خیابان و  محله جنت اباد و 35 متری گلستان با شماره 09128951816 تماس بگیرید

نوشته‌های تازه

چند ستاره متلعق به ماست
چند ستاره از این 5 ستاره متعلق به ماست
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
تماس سریع