اجاره جرثقیل در شهرآرا

اجاره جرثقیل

شرکت اجاره جرثقیل یوسفی با تمام قوا می کوشد نسبت به ارائه حرفه ای ترین خدمات اجاره جرثقیل در شهرآرا و کرایه جرثقیل در شهرآرا بصورت 24 ساعته شبانه روزی با وقت قبلی

محله شهرآرا در منطقه دو شهرداری تهران ودر شمال غربی آن قرار دارد. شهرآرا محله‌ای با بافت قدیمی است که قدمت برخی ساختمان های آن به دهه 40 و 50 می رسد.

ساختمان‌هایی زیبا که پنجره‌های آن‌ها رو به باغچه های سرسبز گشوده می شود و چشم انداز فوق العاده ای را ایجاد کرده است که مشابه آن در سایر نقاط تهران کمتر به چشم می‌خورد.

از خیابان‌های محله شهرآرا می‌توان به خیابان پاتریس لومومبا، خیابان شهرآرا، خیابان ستارخان، خیابان نیایش و…. اشاره کرد. شهرآرا از شرق به جمشیدیه، از شمال به گیشا، از غرب به ستارخان و از جنوب به تهرانسر محدود میشود.

محله شهر آرا در شمال به بزرگراه جلال آل احمد، در جنوب به خیابان ستارخان، در غرب به بزرگراه شیخ فضل الله نوری و در شرق به بزرگراه چمران محدود می شود.

شهرآرا از نظر دسترسی به سایر نقاط تهران وضعیت مناسبی دارد. درصورتی که قصد استفاده از حمل‌ونقل عمومی را دارید می توانید از ایستگاه اتوبوس شهرآرا، ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین، ایستگاه بی آر تی میدان توحید، خط ۴ بی آر تی در نزدیکی بزرگراه چمران و ایستگاه مترو شادمان استفاده نمایید.

البته محله شهرآرا به دلیل نزدیکی به بزرگراه چمران دسترسی اتومبیل‌های شخصی را به سایر نقاط تهران آسان کرده است.

هم اکنون جهت مشاوره اجاره جرثقیل در شهرآرا و کرایه جرثقیل در شهرآرا بصورت 24 ساعته و شبانه روزی با وقت قبلی با ما تماس بگیرید.

نوشته‌های تازه

چند ستاره متلعق به ماست
چند ستاره از این 5 ستاره متعلق به ماست
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
تماس سریع