اجاره جرثقیل در چیتگر کرایه جرثقیل در چیتگر ارزان شبانه روزی 24 ساعته (با وقت قبلی)

اجاره جرثقیل در چیتگر

اجاره جرثقیل سرسبز

شرکت اجاره جرثقیل یوسفی اماده است به ارائه خدمات اجاره جرثقیل در چیتگر و کرایه جرثقیل در چیتگر بصورت شبانه روزی و ارزان میباشد

محله چیتگر، محله ی ۲۲ تهران محسوب می شود. محله چیتگر در شمال غرب تهران قرار گرفته و از محله های جدید تهران محسوب می شود. این منطقه از بزرگ ترین محله های تهران محسوب می شود. این منطقه همچنین به دلیل داشتن جنگل و دریاچه دارای آب و هوایی مناسب بوده و نسبت به قسمت های دیگر تهران از آلودگی کم تری برخوردار شده است.

این محله یکی از مناطق گردشگری تهران محسوب می شود و مکان های گردشگری زیادی در آن وجود دارد. آبشار تهران آبشار تهران یک آبشار مصنوعی در ارتفاعات منطقه ی ۲۲ و در انتهای بزرگراه همت، بعد از پل آزادگان قرار گرفته است. این آبشار بسیار زیبا است و بگونه ای با مصالح طبیعی مانند سنگ و چوب طراحی شده که هم طبیعی به نظر برسد و هم همه ی افراد از جمله سالمندان بتوانند در مسیر آن حرکت کرده و به بالای آبشار برسند.

در واقع ساخت این آبشار به صورت طبقه طبقه است و در هر طبقه محیط خاص و متفاوتی طراحی شده است. دریاچه مصنوعی چیتگر دریاچه ی مصنوعی چیتگر از زیباترین جاذبه های گردشگری منطقه ی ۲۲ و استان تهران استو این دریاچه ی مصنوعی زیبا در شمال پارک جنگلی چیتگر واقع شده و شمال آن به بزرگراه همت ختم می شود. در شرق آن بزرگراه آزادگان و در غرب آن نیز بافت مسکونی منطقه ۲۲ شهرداری تهران قرار دارد.

آب دریاچه چیتگر از طریق رودخانه کن تأمین می شود و به غیر از بوجودآوردن فضایی خاص و زیبا انواع تفریحات آبی مانند جزایر حیات وحش، جزایر آموزشی، اسکله قایقرانی، پارک آبی، باشگاه ورزش‌های آبی، اسکله تفریحی، امکانات خدماتی رفاهی، شهربازی و امکانات اقامتی نیز در این دریاچه وجود دارد.

هم اکنون برای خدمات اجاره جرثقیل در چیتگر و کرایه جرثقیل در چیتگر تماس بگیرید

نوشته‌های تازه

چند ستاره متلعق به ماست
چند ستاره از این 5 ستاره متعلق به ماست
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
Call Now Buttonتماس سریع