اجاره جرثقیل در چیتگر

اجاره جرثقیل سرسبز

شرکت اجاره جرثقیل یوسفی اماده است به ارائه خدمات اجاره جرثقیل در چیتگر و کرایه جرثقیل در چیتگر بصورت شبانه روزی و ارزان میباشد

محله چیتگر، محله ی ۲۲ تهران محسوب می شود. محله چیتگر در شمال غرب تهران قرار گرفته و از محله های جدید تهران محسوب می شود. این منطقه از بزرگ ترین محله های تهران محسوب می شود. این منطقه همچنین به دلیل داشتن جنگل و دریاچه دارای آب و هوایی مناسب بوده و نسبت به قسمت های دیگر تهران از آلودگی کم تری برخوردار شده است.

این محله یکی از مناطق گردشگری تهران محسوب می شود و مکان های گردشگری زیادی در آن وجود دارد. آبشار تهران آبشار تهران یک آبشار مصنوعی در ارتفاعات منطقه ی ۲۲ و در انتهای بزرگراه همت، بعد از پل آزادگان قرار گرفته است. این آبشار بسیار زیبا است و بگونه ای با مصالح طبیعی مانند سنگ و چوب طراحی شده که هم طبیعی به نظر برسد و هم همه ی افراد از جمله سالمندان بتوانند در مسیر آن حرکت کرده و به بالای آبشار برسند.

در واقع ساخت این آبشار به صورت طبقه طبقه است و در هر طبقه محیط خاص و متفاوتی طراحی شده است. دریاچه مصنوعی چیتگر دریاچه ی مصنوعی چیتگر از زیباترین جاذبه های گردشگری منطقه ی ۲۲ و استان تهران استو این دریاچه ی مصنوعی زیبا در شمال پارک جنگلی چیتگر واقع شده و شمال آن به بزرگراه همت ختم می شود. در شرق آن بزرگراه آزادگان و در غرب آن نیز بافت مسکونی منطقه ۲۲ شهرداری تهران قرار دارد.

آب دریاچه چیتگر از طریق رودخانه کن تأمین می شود و به غیر از بوجودآوردن فضایی خاص و زیبا انواع تفریحات آبی مانند جزایر حیات وحش، جزایر آموزشی، اسکله قایقرانی، پارک آبی، باشگاه ورزش‌های آبی، اسکله تفریحی، امکانات خدماتی رفاهی، شهربازی و امکانات اقامتی نیز در این دریاچه وجود دارد.

هم اکنون برای خدمات اجاره جرثقیل در چیتگر و کرایه جرثقیل در چیتگر تماس بگیرید

نوشته‌های تازه

چند ستاره متلعق به ماست
چند ستاره از این 5 ستاره متعلق به ماست
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
Call Now Buttonتماس سریع