اجاره جرثقيل در علم و صنعت

اجاره جرثقیل

شركت اجاره جرثقيل يوسفي با تمام قوا مي كوشد نسبت به اجاره جرثقيل در علم و صنعت و كرايه جرثقيل در علم و صنعت بصورت 24 ساعته و شبانه روزي با وقت قبلي

محله علم و صنعت یکی از محلات تهران است که وسعت فضای مسکونی کم و پرتراکمی دارد و یک‌پنجم فضای این منطقه را دانشگاه علم و صنعت دربرگرفته است.

این منطقه از مناطق سرسبز تهران هست و دسترسی‌های آن به انواع مراکز تفریحی و رفاهی در حد مقبول می‌باشد. درصد بسیار زیادی از ساکنین محله علم و صنعت از قدیم‌الایام در این منطقه ساکن بودند و هم‌اکنون نیز در آن ساکن هستند.

به دلیل آرامشی که در محله‌های کوچکِ محله علم و صنعت حاکم است، کمتر کسی ازآنجا به دیگر محلات تهران نقل‌مکان می‌کند.

محله علم و صنعت در حدود پنجاه سال پیش به تهران پیوند خورد و تاریخچه عمیقی از آن در دست نیست. پیش از آن این منطقه جزو مناطق خارج از شهر تهران بود و قدیمی‌ترین بنای آن را می‌توان دانشگاه علم و صنعت اعلام کرد.

البته این دانشگاه ابتدا در خیابان سی تیر(قوام‌السلطنه ســابق) و سپس به خیابان حافظ، دانشگاه امیرکبیر امروزی(پلی‌تکنیک سابق) تغییر مکان داد. در آن زمان به‌عنوان هنر سرای عالی فنی به فعالیت خود ادامه می‌داد.

در سال هزاروسیصدوچهل ویک به محله علم و صنعت تغییر مکان داد که ازآن‌پس به‌تدریج به دانشگاه علم و صنعت تبدیل شد و در حال حاضر با مساحتی حدود چهارصدو بیست هزار مترمربع دارای سیزده دانشکده می‌باشد

و یکی از دانشگاه‌های برتر ایران شناخته شده است. نام محله علم و صنعت به جهت وجود دانشگاه بزرگی چون علم و صنعت به این نام نام‌گذاری شده است. به همین جهت در ابتدا تاریخچه‌ای از دانشگاه علم و صنعت حضور محترم شما خواننده عزیز ارائه شد.

این محله جزو محدوده اوقاف بود و در سال هزار و سیصدوهشتادوهفت که تقسیمات شهرداری تهران برای جداسازی محلات تهران انجام شد، این محل به نام محله علم و صنعت شکل گرفت. محله علم و صنعت وسعتی برابر ۲۲۰۱۹۴۱ مترمربع دارد و در منطقه چهارِ تهران در ناحیه چهارِ شهرداری این منطقه قرار گرفته است.

محله علم و صنعت از شمال به بلوار دلاوران منتهی شده و از جنوب به خیابان فرجام ختم می‌شود. این محله از غرب به خیابان هنگام و از شرق نیز به بزرگراه شهید باقری منتهی می‌شود.

هم اكنون جهت مشاوره اجاره جرثقيل در علم و صنعت و كرايه جرثقيل در علم و صنعت با ما تماس بگيريد.

نوشته‌های تازه

چند ستاره متلعق به ماست
چند ستاره از این 5 ستاره متعلق به ماست
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
تماس سریع