اسکانیا g

اجاره جرثقیل یوسفی تقدیم میکند

امیدواریم از مطالب این سایت لذت ببرید خدمات اجاره بالابر و جرثقیل یوسفی را فراموش نکنید . این برگه مخصوص معرفی اسکانیا سری G  و در واقع معرفی کشنده سری G میباشد . باشد تا اطلاعات عمومی خود را درباره انواع ماشین های سنگین بالا ببرید  . با ما باشید با بهترین اطلاعات درباره کشنده اسکانیا سری G. به امید مطالعه بیشتر برای هم میهنان گرامی .

اجاره جرثقیل یوسفی

09128951816

معرفی اسکانیا سری G

کشنده ی سری G اسکانیا در میان سایر کشنده های کمپانی اسکانیا، به عنوان کشنده ای بین کشنده های نوع R و کشنده های نوع P  اسکانیا  نامبرده میشود .

فضای داخلی کشنده سری G

اگرچه کشنده های سری G، کمی کوچکتر از کشنده های سری R هستند اما  کماکان از فضای داخلی مناسبی برخوردار است. کیفیت ساخت داخل کابین کشنده های کمپانی اسکانیا را می توان با کمپانی هایی نظیر ولوو و مرسدس بنز مقایسه کرد.

سایر طراحی های کشنده سری G

 طراحی سری G نیز همانند دو سری دیگر از نوع Fluid Design بوده که توسط رانندگان خودروهای سنگین مورد قبول واقع شده است . کشنده های سری G اسکانیا در 4 حالت 4×2، 6×2، 6×4 و 8×4 عرضه روانه بازار شده اند .داخل کشنده های سری G نیز مشابه سایر کشنده های کمپانی اسکانیا طراحی شده است.  کابین های درنظر گرفته شده برای اسکانیا سری G نیز در انواع Day، Sleeper و Highline میباشد .

اسکانیا g
اسکانیا g

ویژگیهای شاخص کشنده سری G

مهم ترین و شاخص ترین طراحی کشنده اسکانیا ، استفاده از گریل V – شکل بوده که سبب می شود تا قسمت جلوی کشنده با یک روند دینامیکی جذابی پوشیده شود .

داشبورد اسکانیا سری G

داشبورد کشنده های سری G اسکانیا دارای طراحی Wraparound بوده که در اکثر کشنده های اروپایی از این طراحی برای داشبورد استفاده می شود. علی رغم انحنای زیاد داشبورد، مزاحمتی برای راننده ندارد . یکی از زیباترین کشنده های بازار کشنده های اسکانیا هستند که درصد قابل توجهی مشتری را به خود جلب کرده است .  این گریل V – شکل، معمولا با خطوط افقی طراحی شده که این خطوط، رنگ متفاوتی با رنگ بدنه دارند.

 این ساختار، سبب شده تا اسکانیا سری G ظاهری بهتر و منحصر به فردی را از آن خود کند .

کنترلر اسکانیا سری G

تمامی کنترلرها و دکمه های مورد نیاز راننده نیز به صورت ارگونومیک قرار گرفته تا رانندگان کمترین زحمت را در حین دستیابی به آن ها متحمل شوند. همچنین دکمه های مربوط به سیستم صوتی و سیستم کروز کنترل نیز بر روی فرمان این کشنده ها قرار گرفته است.

پیشرانه های اسکانیا سری G

دو نوع پیشرانه ی 9 و  13 لیتری برای کشنده های سری G اسکانیا در نظر گرفته شده که تمامی این پیشرانه ها با استانداردهای یورو 5 مطابقت دارد. ارتفاع بالای رانندگی، عدم وجود دماغه در طراحی و استفاده از شیشه ی بزرگ موجب می شود تا رانندگان دید کاملی نسبت به جاده داشته باشند.

صندلی کشنده ها سری G

صندلی های مورد استفاده در کشنده های سری G اسکانیا بسیار راحت و دارای تنظیمات فراوانی است. رانندگان سری G  راحتی صندلی ها را یکی از آپشنهای منحصر بفرد در بین تمام خودرو های جهان نامیده اند .   فرمان این کشنده ها نیز قابل تنظیم بوده و ارگونومی مدرنی دارد.

اگزوز کشنده های سری G

این کشنده های همچنین مجهز به اگزوز دو مرحله ای Exhaust Gas Recirculation بوده که این نوع از اگزوز مختص کمپانی اسکانیا است. این سیستم اگزوز موجب کاهش گاز های آلاینده از همان ابتدای محفظه ی احتراق می شوند. این سیستم اگزوز، میزان نیتروژن اکسید آزاد شده را کاهش می دهد و  این عمل از طریق سرد کردن گاز خروجی از اگزوز و استفاده ی مجدد از آن انجام می پذیرد.

خدمات جرثقیل یوسفی

اجاره جرثقیل

جرثقیل  2 تن

جرثقیل 5 تن

جرثقیل 10 تن

جرثقیل 15 تن

جرثقیل 30 تن

جرثقیل 50 تن

همکاری با اداره برق و  شهرداری

چند ستاره متلعق به ماست
چند ستاره از این 5 ستاره متعلق به ماست
[Total: 1 Average: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
تماس سریع