جرثقیل سبک

جرثقیل یا همان گرانبر  به زبان پارسی بارها را در 6 جهت کنترل پایا میکند  . تاریخچه جرثقیل به مصر باستان بازمیگردد که در آن زمان آن را شادوف مینامیدند . رفته رفته جرثقیل ها از از حالت دستی به صنعتی و در جریان انقلاب صنعتی  در ۱۸۳۸ ویلیام آرمسترانگ اولین جرثقیل سبک را که با قدرت آب کار میکرد تولید کرد  . این جرثقیل تا سال ۱۹۵۰ کاربرد فراوانی داشت . و به مرور با پیشرفت تکنولوژی جرثقیل سبک  در نسل جدید ساخته شد و به مرور جرثقیل های سنگین نیز جهت کمک به اقتصاد نوین روانه دنیای صنعتی شد . اغلب جرثقیل 2 تن تا 10 تن را جرثقیل سبک و از جرثقیل 10 تن تا 100 تن و 150 تن را جرثقیل سنگین مینامند .

اجاره جرثقیل سبک

خب در واقع اینکه چه جرثقیل راست کار شماست و اینکه چه تناژی برای اجاره جرثقیل سبک شما مناسب است را باید از مشاوران ما کمک بگیرید  . داشتن یک مشاوره خوب هم باید از یک شرکت معتبر باشد . چنانچه اجاره جرثقیل سبک یوسفی را تجربه کردید (09128951816) از یک مشاوره رایگان و هدفمند برخوردار خواهید شد .ما از تناژ جرثقیل 2تن تا 10 تن و با وجود درخواست های مکرر امروزه تا تناژ جرثقیل 50 تن در خدمت شما هستیم .

کاربرد جرثقیل 10 تن

یکی از بیشترین جرثقیل مورد استفاده در صنعت،جرثقیل 10 تن میباشد . از این گرانبر در زمینه جابجایی بارهای سنگین ،نصب چیلر و بارگیری و پالت و همچنین خدمات پروژه محور و بارهایی که تا 8 تن وزن دارند میباشد .درخصوص اجاره جرثقیل 10 تن میتوانید ابتدا مشاوره بگیرید و سپس به یک رزرومه کاری مراجعه کنید تا با خیالی راحت بتوانید شرکت خدمات جرثقیل مورد نظر خود را انتخاب کنید . اجاره و خدمات این جرثقیل ها در خدمات شهرداری و خدمات اداره برق استفاده فراوانی دارند .

اجاره جرثقیل سبک

کاربرد جرثقیل سبک

در شهرک های صنعتی و یا سایر صنفهای تجاری مطمئنا شاهد جابجا کردن دستگاه هایی بوده اید که توسط جرثقیل ها صورت میگیرد . برای جابجا کردن این دستگاه ها اغلب از جرثقیل سبک  2 تن تا 5 تن استفاده میشود .

مزایای جرثقیل سبک چیست ؟

1. مقرون به صرف بودن هزینه برای اجاره جرثقیل

2. راحتی کار در محیطهایی مثل کارگاه های کوچک

3. مانور بیشتر با امنیت بالا با توجه به شرایط محیطی

خدمات اجاره جرثقیل یوسفی ، سلطان جابجایی در تهران

خدمات در تهران

اجاره بالابر در تمام نقاط

اجاره جرثقیل برای تمام خدمات شهری

همکاری با اداره برق و شهرداری

اجاره جرثقیل با بهترین قیمت مناسب در تهران

نوشته‌های تازه

چند ستاره متلعق به ماست
چند ستاره از این 5 ستاره متعلق به ماست
[Total: 3 Average: 4.7]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
Call Now Buttonتماس سریع