اجاره جرثقيل در فلاح

شركت اجاره جرثقيل يوسفي با تمام قوا مي كوشد نسبت به ارائه با كيفيت ترين خدمات اجاره جرثقيل در فلاح و كرايه جرثقيل در فلاح بصورت 24 ساعته شبانه روزي با وقت قبلي

معرفي محله فلاح تهران

محله فلاح تهران، در منطقه‌ی 17 یعنی در محدوده‌ی جنوبی شهر تهران، قرار داره. فلاح که از محلات قدیمی و نسبتا مذهبی تهران به شمار میره، قدمت زیادی داره. محله فلاح در ابتدا به صورت محدوده‌ای با اراضی کشاورزی بوده که شخصی به نام فلاح که نام محله هم از او وام گرفته شده، کم کم این زمین‌ها رو خریداری می کند.

این شخص به گندم کاری در این زمین‌ها مشغول بوده اما در طی زمان و با مهاجرت افراد به این منطقه، این اراضی کم کم مسکونی شدن. بخش زیادی از این افراد که برای سکونت به محله فلاح اومده بودن، از آذری‌های ترک زبان بودن و بسیاری دلیل شکل گیری سریع این محله رو وجود این قوم آذری زبان و همدل دونستن.

به این ترتیب، به عقیده‌ی برخی، ترک‌های زیادی هنوز از ساکنین محله فلاح هستن. وجود مسجد بزرگ ابوذر، در محله‌ی فلاح سبب شده که نام این منطقه به ابوذر تغییر یابد، هر چند که هنوز در میان مردم با نام فلاح شناخته میشه. این محله وسعت زیادی داره و به دو بخش ابوذر شرقی و ابوذر غربی تقسیم میشه.

بافت محله فلاح تهران

همانطور که اشاره شد، محله‌ی فلاح رنگ و بوی مذهبی بیشتری نسبت به بسیاری از محلات تهران داره که وجود ساکنین قدیمی و سنتی، مزار تعدادی از شهدا و… از دلایل پررنگ‌تر شدن این ویژگی است. فلاح از محلاتی در تهرانه که ساکنین بسیار خونگرم و همدلی رو در خود جای داده و شاید از دلایل تراکم جمعیت محله فلاح همین باشه.

علاوه بر این همین سبب شده که خیلی از افرادی که قصد خرید آپارتمان در تهران رو دارن، این محله رو انتخاب کنن. خانه‌های محله‌ی فلاح یا بلوار ابوذر تهران از قدمت زیادی برخوردار هستن و این عامل سبب شده که حدود 70 درصد ساختمان‌ها و خانه‌های فلاح بافت قدیمی و آسیب پذیری داشته باشن. با این حال بافت قدیمی و سنتی موجود در محله فلاح از موارد کمیابیه که در تهران کمتر به چشم میخوره.

علاوه بر اینها، در گذشته ساخت و سازها در محله‌ی فلاح تهران، بر روی قنات‌های قدیمی متعدد و نیز در امتداد یکی از گسل‌های تهران صورت گرفته. همه‌ی این موارد سبب شده که شهرداری ترمیم و بازسازی این محله رو در دستور کار قرار بده. اما در نهایت خرید آپارتمان در فلاح تهران از رونق زیادی برخورداره.

نقشه‌ فلاح تهران

فلاح در منطقه‌ی 17 تهران، منطقه‌ای محبوب که از سمت شمال در همسایگی مناطق 9 و 10 است و در قسمت جنوب غربی تهران واقع شده، قرار داره. فلاح از شمال به خیابان قزوین و از جنوب به خیابان ابوذر، منتهی میشه. همچنین درغرب این محله، خیابان لقمان و در شرق اون خیابان شهید سوری قرار داره.

هم اكنون جهت مشاوره اجاره جرثقيل در فلاح و كرايه جرثقيل در فلاح بصورت 24 ساعته با وقت قبلي با ما تماس بگيريد.

نوشته‌های تازه

چند ستاره متلعق به ماست
چند ستاره از این 5 ستاره متعلق به ماست
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
تماس سریع