اجاره جرثقيل در دولت كرايه جرثقيل در دولت ارزان 24 ساعته شبانه روزي وقت قبلي

اجاره جرثقيل در دولت

اجاره جرثقیل

شركت اجاره جرثقيل يوسفي با تمام قوا مي كوشد نسبت به ارائه بهترين خدمات اجاره جرثقيل در دولت و كرايه جرثقيل در دولت بصورت 24 ساعته و شبانه روزي با وقت قبلي

معرفي خيابان دولت

خیابان دولت یا کلاهدوز خیابانی تقریبا بلند در بالاترین نقطه منطقه سه تهران قراردارد ، این خیابان از سمت شرق به خیابان پاسداران (سلطنت آباد) سابق رسیده و از سمت غرب به خیابان شریعتی ( جاده قدیم تهران ، خیابان کوروش سابق) برخورد میکند.

محله های قدیمی دروس ، در دوم ، اختیاریه ، احتشامیه ، دیباجی جنوبی و قلهک همگی در اطراف خیابان دولت قرار دارند. در این مقاله به تاریخچه خیابان دولت و محله های اطراف آن و ویژگی های آنها میپردازیم.

از جالبی این خیابان این است که برخی از محله های کناری آن شهرسازی مدرن با خیابان کشی منظم دارند و در برخی از کوچه های آن شیب خیابان به ۴۵ درجه رسیده و یک ماشین به سختی عبور میکند! محله در دوم ترکیبی از این دو ویژگی است ، خیابان قلندری و خیابان های اطراف آن پهن و دلباز هستند اما خیابان های نزدیک به سه راه نشاط خیابان های تنگ و ماهیت قدیمی هستند.

خیابان های دروس دارای شهرسازی منظمی هستند ، مثل میدان هدایت و محله های اطراف آن و در کنار آن محله قلهک با خیابان های کاملا به هم ریخته و بافت قدیمی و کوچه باغی که به نظر من برای سرمایه گذاری برخی از کوچه های قلهک را بسیار مناسب میکند. اختیاریه و دیباجی نیز ماهیت کوچه باغی خود را حفظ کرده اند و کوچه پس کوچه های پیچ در پیچ از ویژگی های این محله است .

قسمت شمال شرقی بلوار کاوه تقریبا بافتی منظم تر دارد ، در واقع این ناحیه جزو محله قیطریه بوده که با احداث اتوبان صدر از محله اصلی خود جدا شده است.

احتشامیه اما نه خیلی پیچ در پیچ است و نه خیلی مانند دروس خیابان های منظم و مرتب در کنار هم قرار گرفته اند . خود خیابان قلهک اما تقریبا از ابتدا تا انتها ماهیتی شهری و مدرن به خود گرفته است و تنها در بخش کوچکی از قسمت غربی بافتی شبیه محله های قدیمی در دوم و قلهک دارد.

امكانات خيابان دولت

خیابان دولت امروز خیابان دولت چندین مرکز خرید کوچک را در خود جای داده است همچنین کافه ها و رستوران های زیادی بر خیابان دولت در حال فعالیت هستند. دولت در برخی ساعت های روز ترافیک سنگینی را مشاهده میکند و این ترافیک به خیابان های منتهی به آن به خصوص خیابان یخچال ، بلوار کاوه ، خیابان شاپوری واختیاریه جنوبی میشود.

قیمت خانه در محله های اطراف خیابان دولت از متری ۲۰ میلیون تومان تا متری ۵۰ میلیون تومان قیمت گذاری میشود و بسته به محله ، امکانات خانه ، سن بنا و… متفاوت است .

هم اكنون براي مشاوره اجاره جرثقيل در دولت و  كرايه جرثقيل در دولت با ما تماس بگيريد.

نوشته‌های تازه

چند ستاره متلعق به ماست
چند ستاره از این 5 ستاره متعلق به ماست
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
Call Now Buttonتماس سریع