اجاره جرثقيل در دولت

اجاره جرثقیل

شركت اجاره جرثقيل يوسفي با تمام قوا مي كوشد نسبت به ارائه بهترين خدمات اجاره جرثقيل در دولت و كرايه جرثقيل در دولت بصورت 24 ساعته و شبانه روزي با وقت قبلي

معرفي خيابان دولت

خیابان دولت یا کلاهدوز خیابانی تقریبا بلند در بالاترین نقطه منطقه سه تهران قراردارد ، این خیابان از سمت شرق به خیابان پاسداران (سلطنت آباد) سابق رسیده و از سمت غرب به خیابان شریعتی ( جاده قدیم تهران ، خیابان کوروش سابق) برخورد میکند.

محله های قدیمی دروس ، در دوم ، اختیاریه ، احتشامیه ، دیباجی جنوبی و قلهک همگی در اطراف خیابان دولت قرار دارند. در این مقاله به تاریخچه خیابان دولت و محله های اطراف آن و ویژگی های آنها میپردازیم.

از جالبی این خیابان این است که برخی از محله های کناری آن شهرسازی مدرن با خیابان کشی منظم دارند و در برخی از کوچه های آن شیب خیابان به ۴۵ درجه رسیده و یک ماشین به سختی عبور میکند! محله در دوم ترکیبی از این دو ویژگی است ، خیابان قلندری و خیابان های اطراف آن پهن و دلباز هستند اما خیابان های نزدیک به سه راه نشاط خیابان های تنگ و ماهیت قدیمی هستند.

خیابان های دروس دارای شهرسازی منظمی هستند ، مثل میدان هدایت و محله های اطراف آن و در کنار آن محله قلهک با خیابان های کاملا به هم ریخته و بافت قدیمی و کوچه باغی که به نظر من برای سرمایه گذاری برخی از کوچه های قلهک را بسیار مناسب میکند. اختیاریه و دیباجی نیز ماهیت کوچه باغی خود را حفظ کرده اند و کوچه پس کوچه های پیچ در پیچ از ویژگی های این محله است .

قسمت شمال شرقی بلوار کاوه تقریبا بافتی منظم تر دارد ، در واقع این ناحیه جزو محله قیطریه بوده که با احداث اتوبان صدر از محله اصلی خود جدا شده است.

احتشامیه اما نه خیلی پیچ در پیچ است و نه خیلی مانند دروس خیابان های منظم و مرتب در کنار هم قرار گرفته اند . خود خیابان قلهک اما تقریبا از ابتدا تا انتها ماهیتی شهری و مدرن به خود گرفته است و تنها در بخش کوچکی از قسمت غربی بافتی شبیه محله های قدیمی در دوم و قلهک دارد.

امكانات خيابان دولت

خیابان دولت امروز خیابان دولت چندین مرکز خرید کوچک را در خود جای داده است همچنین کافه ها و رستوران های زیادی بر خیابان دولت در حال فعالیت هستند. دولت در برخی ساعت های روز ترافیک سنگینی را مشاهده میکند و این ترافیک به خیابان های منتهی به آن به خصوص خیابان یخچال ، بلوار کاوه ، خیابان شاپوری واختیاریه جنوبی میشود.

قیمت خانه در محله های اطراف خیابان دولت از متری ۲۰ میلیون تومان تا متری ۵۰ میلیون تومان قیمت گذاری میشود و بسته به محله ، امکانات خانه ، سن بنا و… متفاوت است .

هم اكنون براي مشاوره اجاره جرثقيل در دولت و  كرايه جرثقيل در دولت با ما تماس بگيريد.

نوشته‌های تازه

چند ستاره متلعق به ماست
چند ستاره از این 5 ستاره متعلق به ماست
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
تماس سریع