اجاره جرثقيل در نارمك

اجاره جرثقيل در حسن آباد

شركت اجاره جرثقيل يوسفي با تمام قوا آماده ارائه خدمات اجاره جرثقيل در نارمك و كرايه جرثقيل در نارمك بصورت حرفه اي و 24 ساعته و شبانه روزي ميباشد.

محله نارمک تهران در منطقه 8 شهرداری تهران قرار دارد. دانشگاه علم و صنعت یکی از بزرگترین دانشگاه های ایران در نارمک قرار دارد. محله نارمک به محله صد میدان هم معروف است که بزرگ ترین آن میدان نبوت یا هفت حوض سابق است.

محدوده محله نارمک شامل بزرگراه زین الدین در شمال، محله نیروی هوایی در جنوب، بزرگراه امام علی در غرب و بزرگراه باقری در شرق می شود.

از نظر دسترسی به سایر نقاط تهران نارمک بسیار عالی است. اگر ماشین شخصی دارید که در محاصره ای از اتوبان های عالی تهران هستید. وجود بزرگراه رسالت در میانه محله نارمک این دسترسی را بسیار بهبود داده است. اما اگر ماشین شخصی ندارید و با وسایل نقلیه عمومی رفت و آمد می کنید هم نگران نباشید. خط 2 مترو تهران در محله نارمک 5 ایستگاه دارد. ایستگاه های فدک، گلبرگ، سرسبز، دانشگاه علم و صنعت و شهید باقری. خطوط بی ار تی‌ (میدان آزادی -تهرانپارس) و همچنین بی ار تی‌ (پایانه بیهقی- پایانه علم و صنعت) نیز در منطقه نارمک قرار دارند.

نارمک توسط بزرگراه رسالت به دو قسمت شمالی و جنوبی تقسیم‌ شده است. این محله دارای ۱۰۰ میدان سرسبز است. میدان نبوت (میدان هفت حوض سابق) در نارمک جنوبی حالت مرکزی و تجاری دارد. قسمت شمالی محله نارمک که دارای هوای مطبوع‌تری است در منطقه ۴ شهرداری قرار دارد، بازار مبل دلاوران از مراکز تجاری نارمک شمالی است.

هم اكنون جهت مشاوره اجاره جرثقيل در نارمك و كرايه جرثقيل در نارمك با ما تماس بگيريد.

نوشته‌های تازه

چند ستاره متلعق به ماست
چند ستاره از این 5 ستاره متعلق به ماست
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
تماس سریع