اجاره جرثقيل در امانيه

اجاره جرثقیل در ازگل

شركت اجاره جرثقيل يوسفي با تمام قوا مي كوشد نسبت به ارائه خدمات اجاره جرثقيل در امانيه و كرايه جرثقيل در امانيه بصورت 24 ساعته با وقت قبلي و ارزان با حرفه اي ترين اپراتور هاي ايران

امانیه محله ای است در شمال شهر تهران و بخشی از محله ی جردن محسوب می شود. این محله ی گران قیمت، اغلب با مراکز خرید لوکس، تعداد زیاد سفارت های آن و شلوغی و تردد بالای خیابان هایش شناخته می شود.

این محله که تاریخ شروع رونق آن به زمان محمدرضاشاه بازمی گردد؛ امروزه از محله های پرطرفدار شهر تهران برای سکونت و همچنین برای کاربری تجاری و اداری به حساب می آید.

امانیه بخشی از محله جردن محسوب می شود. این محله در شمال شهر تهران واقع شده و جزو شهرداری منطقه 3 شهر تهران است. محله امانیه از شمال و شرق به بزرگراه مدرس، از جنوب به خیابان آرش و اسفندیار و از غرب به خیابان ولیعصر محدود می شود.

نزدیک ترین مترو به این محله متروی میرداماد است و مترویی در امانیه وجود ندارد؛ اما خط BRT که از خیابان ولیعصر می گذرد شما را به راحتی به این محله می رساند. البته به دلیل قرارگیری چند خیابان اصلی و بزرگراه در این محله، می توانید با ماشین به راحتی در این محله تردد نمایید.

بافت محله امانیه چگونه است؟ بافت محله امانیه را بافت مسکونی و بخش بزرگی از آن را بافت تجاری و اداری تشکیل می دهد.

تعداد زیاد برج در این محله از ویژگی های بارز آن است؛ انواع ساختمان ها و برج های اداری-تجاری و مراکز تجاری لاکچری در امانیه دیده می شود.

هم اكنون جهت مشاوره ارائه خدمات اجاره جرثقيل در امانيه و كرايه جرثقيل در امانيه با ما تماس بگيريد.

نوشته‌های تازه

چند ستاره متلعق به ماست
چند ستاره از این 5 ستاره متعلق به ماست
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
Call Now Buttonتماس سریع