اجاره جرثقيل در امانيه كرايه جرثقيل در امانيه 24 ساعته شبانه روزي ارزان وقت قبلي

اجاره جرثقيل در امانيه

اجاره جرثقیل در ازگل

شركت اجاره جرثقيل يوسفي با تمام قوا مي كوشد نسبت به ارائه خدمات اجاره جرثقيل در امانيه و كرايه جرثقيل در امانيه بصورت 24 ساعته با وقت قبلي و ارزان با حرفه اي ترين اپراتور هاي ايران

امانیه محله ای است در شمال شهر تهران و بخشی از محله ی جردن محسوب می شود. این محله ی گران قیمت، اغلب با مراکز خرید لوکس، تعداد زیاد سفارت های آن و شلوغی و تردد بالای خیابان هایش شناخته می شود.

این محله که تاریخ شروع رونق آن به زمان محمدرضاشاه بازمی گردد؛ امروزه از محله های پرطرفدار شهر تهران برای سکونت و همچنین برای کاربری تجاری و اداری به حساب می آید.

امانیه بخشی از محله جردن محسوب می شود. این محله در شمال شهر تهران واقع شده و جزو شهرداری منطقه 3 شهر تهران است. محله امانیه از شمال و شرق به بزرگراه مدرس، از جنوب به خیابان آرش و اسفندیار و از غرب به خیابان ولیعصر محدود می شود.

نزدیک ترین مترو به این محله متروی میرداماد است و مترویی در امانیه وجود ندارد؛ اما خط BRT که از خیابان ولیعصر می گذرد شما را به راحتی به این محله می رساند. البته به دلیل قرارگیری چند خیابان اصلی و بزرگراه در این محله، می توانید با ماشین به راحتی در این محله تردد نمایید.

بافت محله امانیه چگونه است؟ بافت محله امانیه را بافت مسکونی و بخش بزرگی از آن را بافت تجاری و اداری تشکیل می دهد.

تعداد زیاد برج در این محله از ویژگی های بارز آن است؛ انواع ساختمان ها و برج های اداری-تجاری و مراکز تجاری لاکچری در امانیه دیده می شود.

هم اكنون جهت مشاوره ارائه خدمات اجاره جرثقيل در امانيه و كرايه جرثقيل در امانيه با ما تماس بگيريد.

نوشته‌های تازه

چند ستاره متلعق به ماست
چند ستاره از این 5 ستاره متعلق به ماست
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
Call Now Buttonتماس سریع