اجاره جرثقیل در اوین

اجاره جرثقيل در حسن آباد

شرکت اجاره جرثقیل یوسفی با تمام قوا اماده ارائه خدمات اجاره جرثقیل در اوین و کرایه جرثقیل در اوین بصورت 24 ساعته و شبانه روزی میباشد.

محله اوین تهران محله اوین در منطقه یک شهرداری تهران قرار دارد. اوین از محلات شمال تهران و شمیرانات است که در گذشته باغ‌ها و فضاهای سبز بسیاری داشته اما امروزه به دلیل ساخت و سازهای بیش از حد تقریبا از بین‌رفته‌اند.

دانشگاه شهید بهشتی که در سال 1338 به دستور محمدرضا پهلوی در محله اوین احداث شد، علاوه‌بر سطح علمی خوب آن به دلیل قرار گرفتن در این منطقه خوش آب وهوا شهرت یافت.

اوین برای بسیاری از مردم یادآور زندان اوین است. زندان اوین در دهه 40 شمسی ساخته شد و امروزه عنوان بازداشتگاه موقت را دارد. محله اوین تهران از شمال بهدرکه و از شرق به ولنجک از جنوب به بزرگراه چمران محدود شده است.

نقشه‌ اوین تهران محله اوین تهران از شمال به درکه، از جنوب به بزرگراه چمران و از شرق به ولنجک محدود می شود.

دسترسی وجود بزرگراه های چمران و یادگار امام دسترسی بسیار مناسبی برای ساکنین محله اوین فراهم کرده است. خط 7 مترو تهران که در حال احداث است تا سعادت آباد امتداد می یابد که در نزدیکی اوین قرار دارد. خطوط اتوبوسرانی نیز برای خدمت رسانی در این منطقه وجود دارند.

محدوده جغرافیایی محله اوین یکی از روستاهای شمیران کنونی است که از شرق به بلوار دانشجو و خیابان یمن، از غرب به رودخانه درکه، از شمال به دانشگاه شهید بهشتی و بلوار فضل الله و از جنوب به بزرگراه چمران و خیابان دشت بهشت منتهی می‌شود.

هم اکنون برای اجاره جرثقیل در اوین و کرایه جرثقیل در اوین با ما تماس بگیرید (وقت قبلی)

نوشته‌های تازه

چند ستاره متلعق به ماست
چند ستاره از این 5 ستاره متعلق به ماست
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
تماس سریع