اجاره جرثقیل در سرسبز

اجاره جرثقیل سرسبز

شرکت اجاره جرثقیل یوسفی مفتخر است تا در رابطه با اجاره جرثقیل در سرسبز و کرایه جرثقیل در سرسبز با تمام وجود و شبانه روزی و 24 ساعته در خدمت مردم شریف تهران است.

همانطور که می دانید محله نارمک در قدیم به عنوان یکی از محلات قدیمی تهران محسوب می شده و به نام ده نارمک معروف بوده و جزء منطقه شمیرانات محسوب می شده است ولی درباره تاریخچه محله سرسبز اطلاعاتی ذکر نشده و به دلیل نزدیکی این محله به محله نارمک باید به شواهد به دست آمده از تاریخچه نارمک استدلال نمود. در واقع محله نارمک تهران در قدیم دارای ۱۰۰ میدان سرسبز بوده و میدان مرکزی آن میدان هفت حوض یا میدان نبوت است که در بالای میدان نبوت محله سرسبز قرار دارد. این محله در گذشته به عنوان یکی از محلات خوش آب و هوا و کوهستانی تهران بوده است و به عنوان دهکده ای زیبا و دارای سکنه مکان مناسبی برای زندگی می باشد به همین دلیل در اوایل چیزی حدود ۱۰۰ سکنه را درون خود جای داده بود. این محله بر سر راه قوچک و لواسان قرار داشته و به همین دلیل آبادانی این محله در مدت زمان کوتاهی رخ داده و تبدیل به یکی از محلات امروزی تهران شده است.

دسترسی به مترو : خوشبختانه در محله شرق تهران دسترسی به مترو بسیار مناسب بوده و می توان گفت که در وضعیت مناسبی به سر می برد. در واقع در محله سرسبز وجود مترو سرسبز در خود محله به عنوان مهمترین حسن محله شناخته شده است. از جمله مهمترین ایستگاه های مترو در نزدیکی این محله ایستگاه مترو دانشگاه علم و صنعت تهران است.

دسترسی به اتوبوس و تاکسی : همانطور که دسترسی به مترو در این محله بسیار عالی است از نظر دسترسی به اتوبوس و تاکسی در وضعیت مناسبی به سر می برد و در واقع می توان گفت که محله سرسبز به عنوان یکی از محلات شرقی تهران می تواند به محلات غربی هم دسترسی پیدا نمود. خوشبختانه وجود سامانه اتوبوسرانی تندرو سبب افزایش دسترسی به محلات دیگر نقاط تهران می گردد. خوشبختانه علاوه بر دسترسی به اتوبوس می توان به تاکسی هم به راحتی دسترسی داشته باشید.

پمپ بنزین : پمپ بنزین به عنوان یکی از ارکان اصلی هر محله ای شناخته می شود ولی به دلیل آن که مکان یابی آن بسیار سخت می باشد ولی نمی توان در هر محله پمپ بنزین پیدا نمود. در واقع می توان گفت که در محله سرسبز تهران وجود دو پمپ بنزین یکی در نزدیکی بزرگراه رسالت و دیگری جایگاه اختصاصی ۱۵۷ در نزدیکی محله بسیار عالی است.

هم اکنون میتوانید در رابطه با اجاره جرثقیل در سرسبز و کرایه جرثقیل در سرسبز با مشاوران ما تماس بگیرید

نوشته‌های تازه

چند ستاره متلعق به ماست
چند ستاره از این 5 ستاره متعلق به ماست
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
Call Now Buttonتماس سریع