اجاره جرثقيل در ظفر

اجاره جرثقيل در حسن آباد

شركت اجاره جرثقيل يوسفي با تمام قوا مي كوشد در جهت ارائه خدمات اجاره جرثقيل در ظفر و كرايه جرثقيل در ظفر بصورت 24 ساعته و شبانه روزي با بهترين قيمت و حرفه اي ترين اپراتور ها

آیا می‌دانستید محله ظفر خیابانی در شمال تهران موازی با بلوار میرداماد است و محله‌ای میان محله‌ای است؟ ظفر به دلیل امکاناتی که دارد جزو محله‌های گران‌قیمت منطقه ۳ تهران محسوب می‌شود.

ظفر، خیابانی است که قسمتی از محله داودیه و قسمتی از محله زرگنده را شامل می‌شود. در مورد تاریخچه این دو محله چنین می‌توان گفت که محله داودیه در گذشته ارغوانیه و ارغونیه نام داشته است.

داودیه دهکده‌ای بافرهنگ، دارای کودکستان و مدرسه ابتدایی بوده است و یک باغ وسیع و یک قنات پر آب داشته است. میرزا آقاجان، ارغوانیه را از ارغنون میرزا، نوه فتحعلی شاه، برای پسرش میرزا داوود خان خرید و پس از وسعت این دهکده، نام داودیه را بر آن نهاد.

محله زرگنده، واقع در شمال داودیه، محل رفت‌وآمد درباریان بوده است. زرگنده بسیار خوش آب‌وهوا و دارای سه رشته قنات بوده است.

از آنجا که در گذشته بانک وجود نداشته است، مردم طلا و جواهرات خود را در کوه‌های این محله پنهان می‌کرده‌اند و وقتی کسی طلا و جواهرات را پیدا می‌کرد می‌گفتند فلانی از کوه، زر، کنده است.

خیابان ظفر یکی از خیابان‌های منطقه ۳ تهران است. قدمت این خیابان به دوره قاجاریه برمی‌گردد. به یاد شهید سرتیپ وحید دستجردی، این خیابان شهید دستگردی نام‌گذاری شد.

خیابان ظفر یا خیابان شهید دستگردی، از شرق به خیابان شریعتی و از غرب به خیابان ولیعصر منتهی می‌شود. از مهم‌ترین محله‌های این خیابان می‌توان محله زرگنده، داودیه، حسن‌آباد و امانیه را نام برد. محله ظفر در گذشته محل زندگی مستشاران انگلیسی و آمریکایی بوده است.

هم اكنون جهت مشاوره خدمات اجاره جرثقيل در ظفر و كرايه جرثقيل در ظفر با ما تماس بگيريد.

نوشته‌های تازه

چند ستاره متلعق به ماست
چند ستاره از این 5 ستاره متعلق به ماست
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
تماس سریع