اجاره جرثقیل در منطقه 2

اجاره جرثقیل در ازگل

شرکت اجاره جرثقیل یوسفی مفتخر است به ارائه خدمات اجاره جرثقیل در منطقه 2 و کرایه جرثقیل در منطقه 2 و دو و شبانه روزی 24 ساعته ارزان میباشد.

منطقه ۲ شهرداری تهران یکی از مناطق شهری تهران است که در شمال شرقی میدان آزادی؛ از مرکزتاشمال تهران ادامه دارد. این منطقه از جنوب به خیابان آزادی، از غرب به بزرگراه اشرفی اصفهانی و بزرگراه محمدعلی جناح و از شرق به بزرگراه شهید چمران محصور است. منطقهٔ ۲ شامل محله‌های پونک، آریاشهر (صادقیه)، شهرآرا، ستارخان، فرحزاد.گیشا، شهرک ژاندارمری (مرزداران)، شهرک غرب، سعادت آباد و طرشت می‌شود.منطقه ۲ دارای ۲۱ محله و۹ ناحیه میباشد.

عمده کاربری این منطقه مسکونی، راه و بزرگراه – فضای سبز است. رشته کوه البرز در منتهاالیه شمالی شاخص‌ترین عنصر طبیعی است. دامنه‌های جنوبی رشته کوه البرز دو مجموعه روستا شهری درکه و فرحزاد را در بر می‌گیرد. دیگر عناصر طبیعی منطقه شامل مسیل‌های درکه و فرحزدا، تپه‌های شمال کوی نصر، فضای سبز کلان همچون پارک پردیسان، باغ‌های طرشت است. قسمت اعظم منطقه در اثر رشد سریع ساخت و ساز به صورت شتابان و دفعتی شکل گرفته است. قسمت‌های قدیمی منطقه که حاشیه خیابان آزادی را شامل می‌شود به اوایل دهه ۴۰ برمی‌گردد. روستاهای درکه و فرحزاد در شمال منطقه و روستای طرشت در جنوب منطقه از جمله سکونتگاه‌های قدیم منطقه هستند که سیمای تاریخی منطقه را شکل می‌دهند.

از دیگر عملکرهای مهم اقتصادی منطقه، فعالیت تجاری بوده که وجود مراکز تجاری وسیع پس از احداث مرکز تجاری یادمان که منشا یک مرکز تجاری شهری و فراشهری را برعهده دارد، این مناطق جاذب اشتغال و فعالیت‌های وسیعی در زمینه توسعه اقتصادی خواهد بود. برخی از عناصر کالبدی منطقه ۲: رشته کوه البرز دره ومسیل‌های درکه و فرحزاد و حاشیه آنها باغ‌های طرشت، باغ فیض، فرحزاد، اوین دانشگاه صنعتی شریف کارخانه برق آلستوم زندان اوین شهرک آزمایش مجموعه برج یادمان پارک جنگلی پردیسان ساختمان مرکزی شهرداری منطقه ۲ در سعادت آباد، میدان قیصر پور، بلوار شهرداری، خیابان سیزدهم واقع است.

هم اکنون (با وقت قبلی) درباره اجاره جرثقیل در منطقه 2 کرایه جرثقیل در منطقه 2 و اجاره جرثقیل در منطقه دو تماس بگیرید.

نوشته‌های تازه

چند ستاره متلعق به ماست
چند ستاره از این 5 ستاره متعلق به ماست
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
تماس سریع