اجاره جرثقیل در علی آباد

اجاره جرثقیل در علی آباد

اجاره جرثقیل در ازگل

شرکت اجاره جرثقیل یوسفی با تمام قوا در راستای ارائه خدمات اجاره جرثقیل در علی آباد و کرایه جرثقیل در علی آباد با حرفه ای ترین اپراتور ها می کوشد.

محله علی‌آباد جنوبی در منطقه شانزده تهران واقع شده است و دارای بافت قدیمی می‌باشد. با توجه به این‌که این محله از هر طرف به بزرگراه‌ها و بلوارهای وسیع متصل است، انتظار می‌رود که آلودگی هوای زیادی را متحمل شود ولی با توجه به مناطق وسیعی که برای بوستان‌ها و پارک‌های محلی در نظر گرفته شده است، ساکنین آن هوای نسبتاً سالمی را تنفس می‌کنند.

قسمت بزرگی از بافت شهری محله، بافت ساختمانی قدیمی داشته و فقط برخی از قسمت های محله مانند شهرک شهید بهشتی و شهرک فهیم آباد به نسبت نقاط دیگر محله نوساز هستند.

خط آهن محله را به دو قسمت تقسیم کرده است. شرق و غرب محله به وسیله زیرگذری قدیمی که در تقاطع بلوار ابریشم و خط آهن وجود دارد به هم مرتبط اند.

ازلحاظ موقعیت جغرافیایی، محله علی‌آباد جنوبی، از شمال به بلوار ابریشم و محله علی‌آباد شمالی و خزانه، از جنوب به بزرگراه آزادگان و محله جوانمرد قصاب منتهی می‌شود.

پارک شهید رجایی در خیابان تختی با ورزشگاه هایی که در دل خود دارد، محل مناسبی برای ورزش و تفریح به شمار میرود. فضای سبز پارک مکان مناسبی برای گذران اوقات فراغت، ملاقات و گفتمان با دوستان به وجود آورده است. یکی دیگر از جذابیت های محله فعالیت های متنوع جداره های خیابان دستواره می باشد.

اماکن درمانی و بهداشتی: از مراکز درمانی محله علی‌آباد جنوبی که بخواهیم بگوییم، متأسفانه این محله فاقد بیمارستان است ولی ساکنین محل می‌توانند به بیمارستان کاشانی در علی‌آباد شمالی و بیمارستان مفرح در نازی‌آباد مراجعه نمایند.

هم اکنون جهت مشاوره اجاره جرثقیل در علی آباد و کرایه جرثقیل در علی آباد با ما تماس بگیرید

نوشته‌های تازه

چند ستاره متلعق به ماست
چند ستاره از این 5 ستاره متعلق به ماست
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
Call Now Buttonتماس سریع