اجاره جرثقیل در علی آباد

اجاره جرثقیل در ازگل

شرکت اجاره جرثقیل یوسفی با تمام قوا در راستای ارائه خدمات اجاره جرثقیل در علی آباد و کرایه جرثقیل در علی آباد با حرفه ای ترین اپراتور ها می کوشد.

محله علی‌آباد جنوبی در منطقه شانزده تهران واقع شده است و دارای بافت قدیمی می‌باشد. با توجه به این‌که این محله از هر طرف به بزرگراه‌ها و بلوارهای وسیع متصل است، انتظار می‌رود که آلودگی هوای زیادی را متحمل شود ولی با توجه به مناطق وسیعی که برای بوستان‌ها و پارک‌های محلی در نظر گرفته شده است، ساکنین آن هوای نسبتاً سالمی را تنفس می‌کنند.

قسمت بزرگی از بافت شهری محله، بافت ساختمانی قدیمی داشته و فقط برخی از قسمت های محله مانند شهرک شهید بهشتی و شهرک فهیم آباد به نسبت نقاط دیگر محله نوساز هستند.

خط آهن محله را به دو قسمت تقسیم کرده است. شرق و غرب محله به وسیله زیرگذری قدیمی که در تقاطع بلوار ابریشم و خط آهن وجود دارد به هم مرتبط اند.

ازلحاظ موقعیت جغرافیایی، محله علی‌آباد جنوبی، از شمال به بلوار ابریشم و محله علی‌آباد شمالی و خزانه، از جنوب به بزرگراه آزادگان و محله جوانمرد قصاب منتهی می‌شود.

پارک شهید رجایی در خیابان تختی با ورزشگاه هایی که در دل خود دارد، محل مناسبی برای ورزش و تفریح به شمار میرود. فضای سبز پارک مکان مناسبی برای گذران اوقات فراغت، ملاقات و گفتمان با دوستان به وجود آورده است. یکی دیگر از جذابیت های محله فعالیت های متنوع جداره های خیابان دستواره می باشد.

اماکن درمانی و بهداشتی: از مراکز درمانی محله علی‌آباد جنوبی که بخواهیم بگوییم، متأسفانه این محله فاقد بیمارستان است ولی ساکنین محل می‌توانند به بیمارستان کاشانی در علی‌آباد شمالی و بیمارستان مفرح در نازی‌آباد مراجعه نمایند.

هم اکنون جهت مشاوره اجاره جرثقیل در علی آباد و کرایه جرثقیل در علی آباد با ما تماس بگیرید

نوشته‌های تازه

چند ستاره متلعق به ماست
چند ستاره از این 5 ستاره متعلق به ماست
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
Call Now Buttonتماس سریع