اجاره جرثقيل در كارون

اجاره جرثقیل

شركت اجاره جرثقيل يوسفي با تمام قوا مي كوشد جهت ارائه بهترين خدمات اجاره جرثقيل در كارون و كرايه جرثقيل در كارون بصورت 24 ساعته و شبانه روزي با بهترين قيمت و حرفه اي ترين متخصصان

كارون يا دار السلام سابق ( نام فرد ثروتمندي بوده است كه در اين محله زندگي مي كرده است) در زمان رضا شاه پهلوي به تصرف شخصي به نام امير الملك در آمد كه از درباريان و نزديكان رضا شاه بود و براي مدتي اين محله را بندز ( ممنوع المعامله) اعلام كرد و در تلاش بود تا خيابان جيحون را نيز به تصرف خود در آورد و به زراعت در آن بپردازد كه با حضور اداره ثبت و اعتراض مردم خيابان جيحون به تصرف در نيامد و تنها قصر الدشت جزء اموال وي اعلام گرديد.

محله کارون شمالی از شمال به خیابان های آزادی و آذربایجان، از جنوب به خیابان هاشمی، از غرب به خیابان جیحون و از شرق به خیابان قصرالدشت محدود می شود.

محله کارون شمالی که در ناحیه 3 شهرداری منطقه 10 قرار دارد با جمعیتی معادل 24050 نفر دارای سرای محله است. مساحت این محله 60 هکتار محاسبه شده که خیابان آزادی در مجاورت آن قرار دارد.

منطقه ۱۰ شهرداری تهران یکی از مناطق شهری تهران است. منطقه در مرکز شهر تهران قرار دارد. از مهم‌ترین خیابان‌های این منطقه خیابان جیحون، خوش، قصر الدشت، کارون و رودکی (سلسبیل) و خیابان جمهوری اسلامی است. بخش جنوبی تونل توحید نیز در این منطقه واقع است. این منطقه دارای چهار بیمارستان اقبال (خصوصی)، شهریار (خصوصی)، بابک (خصوصی)، لولاگر (دولتی) است، این منطقه تراکم نسبتاً بالایی دارد. محله کارون شمالی از شمال به خیابان های آزادی و آذربایجان، از جنوب به خیابان هاشمی، از غرب به خیابان جیحون و از شرق به خیابان قصرالدشت محدود می شود.

هم اكنون جهت مشاوره اجاره جرثقيل در كارون و كرايه جرثقيل در كارون با ما تماس بگيريد.

 

 

نوشته‌های تازه

چند ستاره متلعق به ماست
چند ستاره از این 5 ستاره متعلق به ماست
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
Call Now Buttonتماس سریع