اجاره جرثقيل در زمزم

اجاره جرثقيل در حسن آباد

شركت اجاره جرثقيل يوسفي مفتخر است تا به ارائه خدمات اجاره جرثقيل در زمزم و كرايه جرثقيل در زمزم با تمام قوا اماده خدمت رساني به مردم شريف ايران ميباشد

«زمزم» نام محله‌ای است در جنوب منطقه۱۷ که از شمال به خط آهن تهران‌ـ‌اهواز، از شرق به خیابان برادران رضایی، از جنوب به بزرگراه شهید چراغی و از غرب به خیابان آل احمد محدود می‌شود.

زمین‌های این محله تا حدود ۷۰سال قبل جزو محدوده حریم و حاشیه تهران محسوب می‌شد و کشاورزی و دامداری در آن رونق زیادی داشت. این روزها در این محله گاراژهای متعددی وجود دارد که در سال‌های نه چندان دور برای گاوداری از آنها استفاده می‌شد. در سال‌های منتهی به پیروزی انقلاب اسلامی و سال‌های ابتدایی بعد از پیروزی انقلاب، مهاجران بسیاری به‌ویژه از شهرهای آذری زبان به این محدوده مهاجرت کردند و رفته رفته این محدوده از منطقه‌ای کشاورزی و دامپروری به محدوده‌ای مسکونی با تراکم بالای جمعیتی تبدیل شد؛ به‌طوری که امروزه زمزم به‌عنوان محله‌ای قدیمی، سنتی و متراکم شناخته می‌شود. بیشترین ساکنان محله زمزم را شاهسون‌ها و سرابی‌ها تشکیل می‌دهند، هرچند که در سال‌های اخیر اقوام دیگر هم در این محدوده ساکن شده‌اند که در این بین اتباع خارجی به‌ویژه افغانستانی‌ها بخش قابل توجهی از جمعیت زمزم را تشکیل می‌دهند.

هم اكنون مشاوران ما اماده ارائه مشاوره درباره اجاره جرثقيل در زمزم وكرايه جرثقيل در زمزم با تمام توان ميباشد

 

نوشته‌های تازه

چند ستاره متلعق به ماست
چند ستاره از این 5 ستاره متعلق به ماست
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
تماس سریع