جرثقیل سنگین

جرثقیل سنگین

درشرکت ما تناژ اجاره جرثقیل ها تا سقف جرثقیل 50 تن میباشند و از جرثقیل 2 تن تا جرثقیل 50 تن در خدمات مختلف فعال هستیم . با توجه به نیازهای شهری و اقتصادی خدمات جرثقیل یوسفی در تمام مناطق تهران در خدمت شماست . در راستای این خدمات چنانچه نیازمند جرثقیل 2 تن,3تن,5تن,7تن,10تن,30تن و جرثقیل 50 تن بودید در هر گوشه و نقاط تهران  با ما تماس بگیرید تا قبل از رزرو خدمات به شما مشاوره بدهیم . اجاره این نوع جرثقیل های سنگین نیاز به   هماهنگی قبلی نیاز دارد و علی رقم پروژه های تخصصی و قراردادی برای کار در خیابان ها و کوچه ها وابسته به مجوز انسداد راه از راهور میباشند  برای اجاره این نوع جرثقیل ها بهتر است از  قبل با مشاورین ما مشورت بگیرید تا در صورت امکان محل کار شما بازدید و مورد برسی قرار بگیرد .

خدمات اجاره جرثقیل یوسفی

اجاره جرثقیل در تهران

درباره جرثقیل

تمام جرثقیل ها از استانداردهای انجمن مهندسین مکانیک آمریکا سازمان استاندارد انگلستان بهداشت حرفه ای آمریکا موسسه نفت آمریکا استاندارد استرالیا ووزارت انرژی آمریکا پیروی میکنند .

ویژگیهای جرثقیل متحرک

قابلیتهای جرثقیل سنگین متحرک میتوان به برخی نکات اشاره کرد نکاتی همچون : قابلیت بالا بردن و پایین آوردن بار ، بوم قابل تنظیم ،ابلیت حرکت در محیط و قابلیت چرخش بار حول یک محور .

اجاره جرثقیل 50 تن یوسفی را دریابید

اجاره بالابر

ساختار جرثقیل

سیستم تولید و انتقال نیرو ،ساختار فوقانی جرثقیل، سیستم بالا بردن بوم ،سیستم چرخش (Swing) ،سیستم بالابر (وینچ) ،سیستم PTO ،سیستم خنک کننده اجزاء ، اصطلاحات فنی جرثقیل های متحرک . البته در جرثقیل سبک و جرثقیل سنگین برخی استاندارها تغییر پیدا میکند

گروه بندی جرثقیل ها

جرثقیل برجی (تاور کرین) ، جرثقیل‌های موبایل (ماشینی)، جرثقیل‌های سقفی، جرثقیل دروازه‌ای، جرثقیل بازویی، جرثقیل‌های آویز

خدمات جرثقیل سنگین

دستگاه های صنعتی این روزها از حالت مکانیکی و چند قطعه بودن خارج شده و دستگاه ها به مراتب بزرگتر و جابجایی آنها نیز سخت تر و حساس تر است . جرثقیل سنگین برای این دستگاه ها به تنهایی کافی نیست . شما باید این کار را به یک شرکت معتبر اجاره جرثقیل بسپارید  . اپراتوری که دستگاه شما را جابجا میکند باید بسیار باتجربه باشد  و تخصص خوبی در این کار داشته باشد . برخی از خدماتیها برای اینکه این گونه خدمات را انجام دهند از جرثقیلهای سبک استفاده میکنند .اما زمانی که جرثقیل مورد نظر توانایی جابجایی دستگاه را نداشته باشد خطرات زیر کار شما را تهدید میکند .

  • سقوط  و چپ شدن جرثقیل
  • خطرات جانی
  • خسارت جبران ناپذیر به دستگاه یا قطعه مورد نظر
  • خطر پارگی تسمه و زنجیر
جرثقیل سنگین

کرایه جرثقیل سنگین در تهران

کجای نقشه تهرانید . اجاره جرثقیل سنگین را تا سقف 50 تن شرکت یوسفی  در خدمت شما عزیزان قرار میدهیم تا بدانید که سرعت عمل جرثقیل یوسفی یکی از بهترین های یک شرکت خدماتی جرثقیل را به رخ میکشد . با در تمام نقاط تهران در خدمت شما عزیزان هستیم . امیدواریم بتوانیم در این زمینه شما را یاری کنیم تا خاطره خوبی از جرثقیل به همراه داشته باشید .

با ما تماس بگیرید . جابجایی بار را به ما بسپارید .

خدمات کرایه  جرثقیل یوسفی

جرثقیل 50 تن

جرثقیل 50 تن

جرثقیل ها تناژهای مختلفی دارند . ما در این زمینه میتوانیم از تناژ 2 تن تا جرثقیل 50 تن خدمات خود را ارائه نماییم  . بهترین ها را با ما تجربه کنید . اگر به دنبال جرثقیل با قیمت مناسب هستید ما را دنبال کنید  جرثقیل یوسفی بهترین ها را برای تخفیف و شرایط همکاری و عقد قرار داد پبشنهاد میکند .

با ما  تماس بگیرید .

نوشته‌های تازه

چند ستاره متلعق به ماست
چند ستاره از این 5 ستاره متعلق به ماست
[Total: 6 Average: 5]

2 دیدگاه. Leave new

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
تماس سریع