اجاره جرثقیل در امامزاده قاسم

اجاره جرثقیل

شرکت اجاره جرثقیل یوسفی با تمام قوا در راستای ارائه خدمات اجاره جرثقیل در امامزاده قاسم و کرایه جرثقیل در امامزاده قاسم می کوشد.

محله امام زاده قاسم٬ محله ای قدیمی در شمیرانات تهران با قدمت هزار ساله است.

نام قدیم این محله با آمدن نوادگان امام حسن (ع) از دز اولیاء به امام زاده قاسم تغییر یافت در قرن سوم هجری قمری حضرت قاسم بن حسن زید مجتبی (ع) را در آنجا به خاک سپرده اند این ده در دامنه کوه سرچال کوچک بنا شده و دو کیلو متر تا تجریش فاصله دارد آبک در شمال آن و زمین های دزاشیب و تجریش در جنوب آن، جعفر آباد و دربند در غرب آن و جماران و حصارک در شرق آن واقع است.

در سال 370 هجری عضدالدوله دیلمی بقعه ای بر قبر امام زاده ساخت و در سال 936 هجری نیز به دستور کمال الدین سلجوقی برای آن ضریحی ساخته شد. بعد ها هم در عهد شاه طهماسب اول صفوی خدماتی در حق بعقه و بارگاه امامزاده قاسم انجام شد.

در این محل شخصیت های برجسته ای اقامت داشته اند که در راس آنها میتوان به حضرت امام خمینی (ره) اشاره نمود که در سال های 1338 و 1342 مدتی در آنجا ساکن بوده اند.

مسجد جامع امام زاده قاسم به همت مرحوم حضرت آیت الله سید حسین رسولی محلاتی بنا گردید و توسط حضر آیت الله سید هاشم رسولی محلاتی تخریب و نوسازی شد محله ی امامزاده قاسم در زمان قبل از انقلاب به دلیل مناسب بودن شرایط آب و هوایی، برای ییلاق مکان بسیار مناسبی بوده و به دلیل دارا بودن این شرایط افزایش روزافزون جمعیت را شاهد بوده است .

هم اکنون جهت مشاوره اجاره جرثقیل در امامزاده قاسم و کرایه جرثقیل در امامزاده قاسم با من تماس بگیرید.

نوشته‌های تازه

چند ستاره متلعق به ماست
چند ستاره از این 5 ستاره متعلق به ماست
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
تماس سریع