اجاره جرثقیل در قیطریه

اجاره جرثقیل سرسبز

شرکت اجاره جرثقیل یوسفی با تمام توان اماده ارائه خدمات اجاره جرثقیل در قیطریه و کرایه جرثقیل در قیطریه با تمام توان میباشد.

محله قیطریه در منطقه یک شهرداری تهران قراردارد. قیطریه از محلات قدیمی و بالاشهر تهران به شمار می‌رود که در شمال پایتخت و شهرستان شمیرانات قرارگرفته است.

خیابان اصلی این منطقه خیابان قیطریه است که پارک قیطریه در آن قرار دارد. این پارک یکی از زیباترین و بزرگترین پارک های تهران است که در گذشته به صورت طبیعی و باغ گونه بوده و به آن باغ قیطریه می‌گفتند ولی با گسترش شهر امروزه تنها پارک قیطریه از آن به جا مانده است. قیطریه از شمال به حکمت، ازجنوب به اختیاریه، از غرب به الهیه و از شرق به چیذر محدود شده است.

از خیابان‌های این منطقه می‌توان به بلوار اندرزگو، خیابان شریعتی، خیابان قیطریه، بلوار صبا، بلوار کاوه، بزرگراه صدر، خیابان چیذر، خیابان فرمانیه، خیابان قلندری شمالی، خیابان سلیمانی غربی، خیابان خراسانی، خیابان موسیوند، خیابان خلیلی، خیابان کریمی و خیابان سهیلی اشاره کرد.

محدوده محله قیطریه تهران شامل خیابان صبا در شمال، بزرگراه صدر در جنوب، خیابان شریعتی در غرب و خیابان و پارک قیطریه در شرق می باشد.

هم اکنون جهت جهت مشاوره اجاره جرثقیل در قیطریه و کرایه جرثقیل در قیطریه با ما تماس بگیرید.

 

 

نوشته‌های تازه

چند ستاره متلعق به ماست
چند ستاره از این 5 ستاره متعلق به ماست
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
Call Now Buttonتماس سریع