اجاره جرثقیل در شهرک اپادانا

اجاره جرثقيل در حسن آباد

شرکت اجاره جرثقیل یوسفی می کوشد با تمام توان جهت ارائه خدمات اجاره جرثقیل در شهرک اپادانا و کرایه جرثقیل در شهرک اپادانا برای هم شهریان عزیز میپردازد.

تهران شهرک‌های متعددی در نقاط مختلف خود دارد. این شهرک‌ها برای مدیریت هرچه بهتر جمعیت رو به افزایش پایتخت، رساندن امکانات رفاهی به آن‌ها و جلوگیری از پیش آمدن شلوغی‌ها و هرج‌ومرج‌های مختلف در تهران شکل گرفته‌اند. شهرک‌های موجود در حومه پایتخت با تامین نیازهای ساکنان از نظر اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی، رفاهی و خدماتی شرایط مطلوبی برای سکونت افراد فراهم کرده‌اند. شهرک‌های تهران که بیشتر از زمان پیش از انقلاب طراحی و ساخته شده‌اند در کیفیت‌ و اندازه‌های مختلفی وجود دارند. بعضی از آن‌ها بسیار مجهز و بعضی دیگر بسیار ساده هستند. در این میان بعضی از شهرک‌ها هم شرایط میانه‌ای دارند و امکانات معقولی در اختیار ساکنان خود قرار داده‌اند. یکی از شهرک‌های سطح متوسط تهران، شهرک آپادانا است. این شهرک که قدمت قابل توجهی دارد در ناحیه‌ی شش از شهرداری منطقه‌ی ۵ تهران واقع شده است و جمعیت قابل توجهی در آن سکونت دارند. در این مطلب علاوه بر بررسی موقعیت و امکانات رفاهی شهرک آپادانا، قیمت واحدهای مسکونی شهرک آپادانا را با هم مقایسه کرده و شرایط سکونت در آن را بررسی خواهیم کرد.

موقعیت جغرافیایی شهرک آپادانا

شهرک آپادانا از نظر اسمی به خیابان آپادانا (خرمشهر) شباهت دارد که باعث می‌شود اغلب افراد این دو را با هم اشتباه بگیرند. این شهرک در غرب استان تهران و ناحیه شش منطقه‌ی ۵ شهرداری قرار گرفته است. از نظر موقعیت جغرافیایی این شهرک در بزرگراه کرج-تهران، پس از بزرگراه محمدعلی جناح و پیش از شهرک اکباتان قرار دارد. شهرک آپادانا از شمال به اتوبان تهران-کرج، از جنوب به کوی بیمه، از شرق به مجتمع مسکونی شهید فکوری و از غرب با شهرک اکباتان همسایه است. مجاورت با بزرگراه‎‌ها باعث شده است افراد برای دسترسی به این شهرک محدودیتی نداشته باشند. همچنین ساکنان شهرک آپادانا برای تردد در سطح شهر می‌توانند از طریق این اتوبان‌ها زمان کمتری صرف کنند. بنابراین می‌توان گفت گرچه آپادانا در حاشیه تهران قرار دارد؛ اما این موضوع مشکلی برای ساکنان ایجاد نکرده است.

ساخت شهرک آپادانا

در سال ۱۳۵۰ شمسی پیمانکاران فرانسوی طی قراردادی با بانک رهنی به عنوان مجری طرح ساخت شهرک آپادانا قراردادهای لازم را امضا و ساخت این شهرک را آغاز کرد. گرچه نام شرکت سازنده شهرک آپادانا، S.A.E.IRAN بود؛ اما در جریان انقلاب اسلامی پیمانکاران خارجی عملیات را نیمه‌کاره رها کرده و ایران را ترک کردند. با تشکیل بانک مسکن عملیات ساخت شهرک آپادانا ادامه پیدا کرد و پس از تکمیل ساختمان‌ها از سال ۱۳۶۳ با انتشار آگهی در روزنامه و ارائه نقشه شهرک آپادانا، فروش واحدهای مسکونی این شهرک آغاز شد. واحدهای مسکونی در آن زمان به دلیل عدم وجود پایان کار و سند مالکیت به صورت اجاره به شرط تملیک و با عقد قراردادی ثبتی به خریداران واگذار شد. خریداران واحدهای مسکونی این شهرک بیشتر کارکنان دولت بودند.

هم اکنون جهت اجاره جرثقیل در شهرک اپادانا و کرایه جرثقیل در شهرک اپادانا با ما تماس بگیرید.

نوشته‌های تازه

چند ستاره متلعق به ماست
چند ستاره از این 5 ستاره متعلق به ماست
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
Call Now Buttonتماس سریع