اجاره جرثقیل در سوهانک کرایه جرثقیل در سوهانک شبانه روزی 24 ساعته تعیین وقت قبلی

اجاره جرثقیل در سوهانک

اجاره جرثقیل سرسبز

شرکت اجاره جرثقیل یوسفی با تمام قوا اماده ارائه خدمات اجاره جرثقیل در سوهانک و کرایه جرثقیل در سوهانک بصورت 24 ساعته و شبانه روزی با تعیین وقت قبلی میباشد.

تاریخچه محله سوهانک در تهران سوهانک در منطقه ۱ پایتخت واقع شده و تاریخچه ای بسیار طولانی دارد. در بعضی روایات این گونه آمده که فتحعلی شاه این منطقه را برای شکار و استراحت خود انتخاب کرده بوده است. همچنین گفته شده ناصرالدین شاه قاجار، در این محله خانه ای داشته و گاهی، اوقاتش را در این خانه می گذرانده است.

نکته جالب در مورد این شاه قاجار آن است که برخی از تصمیمات مهم دولتی را در همین منزل سوهانک گرفته است. ساخت و ساز از سال ۱۳۴۲ در سوهانک شروع شد. با گذشت زمان و ساخت خانه ها، مراکز آموزشی، مجتمع های تجاری و شریان های ارتباطی، محبوبیت این محله روز به روز بیشتر شد. همین مسائل سبب گردید عده زیادی از مردم به این محله کوچ کنند و سوهانک شلوغ تر از قبل شود.

می توان انتظار داشت که این محله در چند سال آینده وسیع تر شود و ساختار نوسازی به خود بگیرد. هم اکنون ساختمان‌ ها و برج‌ های لاکچری و زیبایی در سوهانک ساخته می‌شود. امکانات عمومی، مانند مترو و اتوبوس‌ هم به میزان کافی در این محله وجود دارند.

امکانات محله سوهانک سوهانک از طرف شمال به ارتفاعات سوهانک و کارخانه آسفالت، از سمت جنوب به اتوبان ارتش، از شرق به شهرک لاله و از طرف غرب به بلوار قائم محدود می شود. سوهانک در نزدیکی محله ای خوش آب‌ و‌ هوا به نام ازگل قرار دارد. برای دسترسی به این محله خوش آب و هوا در شمال شهر تهران، مسیرهای گوناگونی موجود است.

مترو سوهانک از بهترین مسیرها برای دسترسی به سوهانک می‌توان متروی آزادگان – قائم را نام برد. برای رفتن به سوهانک کافی است از ایستگاه تئاتر شهر یا ایستگاه شهید بهشتی سوار خط مترو شوید و در آخرین ایستگاه به نام قائم پیاده شوید. اگر صاحب خودروی شخصی باشید به سادگی می توانید به شریان های اصلی سوهانک دسترسی داشته باشید و از طریق بزرگراه ارتش به بزرگراه امام علی، صدر و دیگر بزرگراه‌ها دسترسی پیدا کنید.

هم اکنون برای اجاره جرثقیل در سوهانک و کرایه جرثقیل در سوهانک با ما تماس بگیرید.

نوشته‌های تازه

چند ستاره متلعق به ماست
چند ستاره از این 5 ستاره متعلق به ماست
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
Call Now Buttonتماس سریع