اجاره جرثقيل در جنت آباد جنوبي

اجاره جرثقیل در مقدم

شركت اجاره جرثقيل يوسفي با تمام قوا اماده ارائه خدمات اجاره جرثقيل در جنت آباد جنوبي و كرايه جرثقيل در جنت آباد جنوبي ميباشد.

محله جنت آباد جنوبی یکی از بهترین محله‌های شمال غرب تهران است که در ناحیه ۷ منطقه ۵ تهران قرار گرفته است. این محله از شرق با باغ فیض، از غرب با شهران، از شمال با جنت آباد مرکزی و از جنوب با بزرگراه آیت‌الله کاشانی همسایه است.

در گذشته، رودخانه‌های مختلفی در این منطقه و محله جریان داشته‌اند که از جمله مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به رودخانه‌های کن، سولقان، وردآورد، چشمه‌های باغ فیض و همچنین قنات‌های مختلف که برای تأمین آب باغ‌ها و بوستان‌های اطراف می‌شده است اشاره کرد. زیاد بودن آب، قرار گرفتن اراضی در کوهپایه و حاصلخیزی زمین‌های محله باعث شده است که این محله «جنت» که به معنای «بهشت» است، نام‌گذاری شود؛ اما متأسفانه به علت ساخت‌وسازها، مسیر رودخانه منحرف و اکثر رودخانه‌ها خشک شدند.

در این راستا جنت آباد و محله‌های اطرافش که زمانی تنفس گاه تهران محسوب می‌شدند، نسبت به گذشته آب‌وهوای مطبوع خود را از دست دادند و باغ‌های آن‌ها تبدیل به آپارتمان شد.

از طرف دیگر نمی‌توان چنین گفت که به طور کامل نابود شده‌اند، چرا که همچنان این محله و منطقه نسبت به سایر مناطق تهران از آب‌وهوای مناسب‌تری برخوردار است.

میدان چهارباغ جنت آباد جنوبی و میدان لاله شرقی و غربی این منطقه بسیار معروف هستند.

بافت این محله غالبا نوساز است و به دلیل خلوت بودن و آرامشی که در این محله حاکم است، متقاضیان زیادی دارد.

محله جنوبی جنت آباد ایستگاه مترو ندارد. برای رفتن به این محله می‌توان در پایانه مترو صادقیه از اتوبوس یا تاکسی استفاده کرد. دیگر دسترسی به این محله اتوبان شهید همت از شمال، اتوبان شهید ستاری از شرق و اتوبان شهید باکری از غرب است.

هم اكنون جهت اجاره جرثقيل در جنت آباد جنوبي و كرايه جرثقيل در جنت آباد جنوبي با ما تماس بگيريد.

نوشته‌های تازه

چند ستاره متلعق به ماست
چند ستاره از این 5 ستاره متعلق به ماست
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
Call Now Buttonتماس سریع