اجاره جرثقیل در شریعتی

اجاره جرثقيل در حسن آباد

شرکت اجاره جرثقیل یوسفی با تمام قوا می کوشد نسبت به ارائه بهترین خدمات اجاره جرثقیل در شریعتی و کرایه جرثقیل در شریعتی بصورت 24 ساعته و شبانه روزی با وقت قبلی

در منطقه ی 19 شهر تهران و محدوده ی جنوبی آن، شهرکی به نام شریعتی چیزی در حدود چهار دهه است که شکل گرفته شده است. اراضی این محدوده که در ابتدا به شخصی به نام نوخواسته تعلق داشته است، برای کشاورزی در دست رعیتان بوده و بعدها، پس از انقلاب بوده که شخصی به نام اسفندیاری این زمین ها را تقسیم بندی و با سندزدن به افراد می فروخته است که پس از آن شهرداری نیز به ساخت و ساز و احداث بافت شهری در این منطقه، ترغیب می شود.

در طی سال های گذشته و با افزایش هزینه های زندگی شهری افراد زیادی دست به حاشیه نشینی زده و به مناطقی مانند شهرک شریعتی مهاجرت می کنند.

در عین حال تعداد زیادی از مردم شهرستان ها، مثل آذری ها یا کردها و یا مهاجران افغان برای بهره بردن از پیشرفت های زندگی شهری به تهران آمده و در مناطقی مانند شهرک شریعتی ساکن می شوند.

همین موارد سبب شده است که شهرک شریعتی، بسیار مهاجرپذیر باشد و در عین حال شغل بیشتر ساکنین آن به بازارهای اطراف شهرک مانند بازار میوه و تره بار بر می گردد. البته که طبق آمار بخشی از مردمانش به زراعت نیز مشغول هستند.

با این حال، شهرک شریعتی به سبب بافت شهری و تمیزی که دارد، افراد زیادی خواهان سکونت در آن هستند.

به سبب قرارگیری شهرک شریعتی در محدوده ی جنوبی و دوری از مرکز شهر، قیمت آپارتمان در این شهرک مناسب بوده است و همین نرخ قیمت مسکن سبب جذب افراد بیشتری به این شهرک می شود.

در سال های اخیر به سبب تورم و افزایش هزینه های زندگی، افراد زیادی رو به این مناطق میاوردند تا بتوانند از قیمت مناسب مسکن در تهران بهره برده و در هزینه ها به تعادلی مناسب برسند.

هم اکنون جهت مشاوره اجاره جرثقیل در شریعتی و کرایه جرثقیل در شریعتی با ما تماس بگیرید.

 

نوشته‌های تازه

چند ستاره متلعق به ماست
چند ستاره از این 5 ستاره متعلق به ماست
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
تماس سریع