اجاره جرثقیل در شهرک ولیعصر کرایه جرثقیل در شهرک ولیعصر ارزان شبانه روزی وقت قبلی

اجاره جرثقیل در شهرک ولیعصر

اجاره جرثقیل سرسبز

شرکت اجاره جرثقیل یوسفی میکوشد با تمام وجود در ارائه خدمات اجاره جرثقیل در شهرک ولیعصر و کرایه جرثقیل در شهرک ولیعصر با تمام وجود جهت ارائه بهترین خدمات به مشتریان خود میباشد.

موقعیت جغرافیایی شهرک ولیعصر به شرح زیر است: از شمال به بلوار معلم، از جنوب و شرق به اتوبان سعیدی و از غرب به اسماعیل‌آباد ختم می‌شود.

محله تولید دارو افرادی که از سروصدای زیاد بیزارند و تمیز بودن محل برای آن‌ها اهمیت زیادی دارد، محله تولید دارو گزینه خوبی برای زندگی است. محله‌های بازرگان، بهداشت و خیابان شهید بنایی نیز از محله‌های خوب شهرک ولیعصر محسوب می‌شوند.

خیابان‌های مهم محله شهرک ولیعصر تهران مهم‌ترین خیابان‌های این محله عبارت‌اند از: خیابان یاران امروزه به خیابان برادران شهید بهرامی تغییر نام داده است. خیابان بازرگان به خیابان شهید رجایی تغییر یافته است.

مراکز خرید شهرک ولیعصر بازار مبل شهرک ولیعصر این بازارها بیشتر در خیابان‌های حیدری، وحدت، سیدالشهدا و شهید میرزایی قرار گرفته‌اند. فروشگاه افق کوروش فروشگاهی بزرگ که دارای اقلام مصرفی شهروندان است و دو شعبه دیگر در خیابان ولیعصر و خیابان بهرامی دارد. میدان میوه و تره‌بار مردم بیشتر میوه و تره‌بار خود را از میدان معلم خریداری می‌کنند.

مکان‌های تفریحی شهرک ولیعصر از مهم‌ترین مکان‌های تفریحی این محله می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: بوستان قائم بوستان قائم یکی از بزرگ‌ترین بوستان‌های تهران است که ساخت آن به زمان خاتمی برمی‌گردد و دارای امکاناتی نظیر تئاتر، زمین اسکیت و دریاچه است. بوستان نرگس پارکی مخصوص بانوان است. آدرس: روبروی ضلع جنوبی پارک قائم امام‌زاده زید این امام‌زاده علاوه بر اینکه مکانی زیارتی است، دارای کتابخانه و پارکی بزرگ است و به عنوان یکی از مکان‌های دیدنی محله شهرک ولیعصر محسوب می‌شود.

هم اکنون جهت مشاوره اجاره جرثقیل در شهرک ولیعصر و کرایه جرثقیل در شهرک ولیعصر با ما تماس بگیرید.

نوشته‌های تازه

چند ستاره متلعق به ماست
چند ستاره از این 5 ستاره متعلق به ماست
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
Call Now Buttonتماس سریع