اجاره جرثقیل در شهر زیبا

اجاره جرثقیل در مقدم

شرکت اجاره جرثقیل یوسفی اماده ارائه خدمات اجاره جرثقیل در شهرزیبا و کرایه جرثقیل در شهر زیبا با تمام قوا میباشد.

یکی از محله های غرب تهران در منطقه 5 تهران و غربی‌ترین حاشیه آن، «شهر زیبا» یا زیباشهر است که از دیرباز به داشتن باغات سرسبز و خیابان‌های باصفا و عریض شهرت داشته و به دلیل قرارگیری در مسیر زائران مقبره امامزاده داود، از قدیم برای تهرانی‌ها محله‌ای شناخته شده و محبوب است.

درقلب منطقه 5 تهران و غربی‌ترین حاشیه آن، محله‌ای وجود دارد که «شهر زیبا» یا زیباشهر نام گرفته که از دیرباز به داشتن باغات سرسبز و خیابان‌های باصفا و عریض شهرت داشته و به دلیل قرارگیری در مسیر زائران مقبره امامزاده داود، از قدیم برای تهرانی‌ها محله‌ای شناخته شده است. هرچند مانند سایر مناطق تهران، محله شهرزیبا نیز از هجوم برج‌ها و آپارتمان‌ها در امان نبوده، اما هنوز هم می‌توان رگه‌هایی از گذشته باصفای این محله را مشاهده کرد.

خانه‌های آجری قرمز رنگ در میدان شهرزیبا، که روی هم رفته شاید صد واحد آپارتمانی را تشکیل بدهند، 50 سال پیش در منتهی الیه غربی تهران، محله شهرزیبا را شکل دادند.

محله شهرزیبا، حدود 50 سال پیش در منتهی الیه غربی تهران بود؛ در قدیم شهرزیبا به صورت زمینی بایر و غیر قابل کشت بوده است و به دلیل برخورداری از زمین‌های سنگلاخی، گذشتگان این محدوده را «چاله سنگی» می نامیدند. با ساخته شدن خانه‌های آجری قرمزرنگ معروف در این محله، شهرزیبا کم‌کم هویت گرفت و رفته رفته، نه تنها خانه‌های شهرک شهرزیبا یکی پس از دیگری به فروش رسید، بلکه مردم شروع به ساخت و ساز در خیابان‌های اطراف این شهرک کرده و تعاونی‌های مسکن ادارات اقدام به خرید زمین‌های این منطقه کردند. از جمله آنها می‌توان به کوی مخابرات، شهرک پلیس قضایی و شهرک بهاران اشاره کرد.

هم اکنون جهت دریافت خدمات اجاره جرثقیل در شهرزیبا و کرایه جرثقیل در شهر زیبا با ما تماس بگیرید.

نوشته‌های تازه

چند ستاره متلعق به ماست
چند ستاره از این 5 ستاره متعلق به ماست
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
تماس سریع