اجاره جرثقیل در ازگل

اجاره جرثقیل در ازگل

شرکت اجاره جرثقیل یوسفی با تمام وجود نسبت به ارائه خدمات اجاره جرثقیل در ازگل و کرایه جرثقیل در ازگل برای شما با تمام قوا اماده ارائه خدمات است.

محله ازگل

محله های مجاور و نزدیک ازگل عبارتند از شهرک شهید محلاتی در سمت شمال، اقدسیه و آجودانیه در سمت شمال غرب، لویزان در سمت جنوب، بلوار نیروی زمینی در سمت شرق و اراج در سمت غرب.

مهمترین و اصلی ترین خیابان های ازگل عبارتند از : خیابان نیروی زمینی، خیابان نوبهار، خیابان گلستان، خیابان گلچین و خیابان گلزار. محله ازگل از جنوب به اتوبان بابایی، از شمال به سوهانک و شهرک محلاتی، از غرب به پاسداران و از شرق به بوستان جنگلی یاس محدود می‌شود.

دسترسی به این محله از طریق اتوبان شمال به جنوب امام علی، و اتوبان شرق به غرب بابایی و اتوبان ارتش انجام می‌شود. خیابان اصلی ازگل با همین نام، یک خیابان شرقی-غربی است که در شرق از جاده لشگرک آغاز شده و در غرب به بلوار اقدسیه منتهی می‌شود. حمل‌ونقل عمومی در این محله از طریق خطوط اتوبوسرانی انجام می‌شود. اتوبوس‌های تندرو از پایانه لاله به پایانه پارک‌وی و از میدان رسالت به میدان قدس، از آن جمله‌اند.

علاوه بر این ایستگاه شهید محلاتی در خط ۳ مترو تهران در نزدیکی این محله قرار دارد. البته علی رغم تمام تلاش‌ها وضعیت حمل‌ونقل عمومی این محله همچنان با دشواری‌هایی روبه‌روست و بهتر است برای اجاره خانه در محله ازگل این مورد را در نظر داشته باشید. آب‌وهوای این محله در فصل‌های گرم نسبت به سایر مناطق شهر بهتر است اما زمستان آن نسبتا سرد است.

مراکز درمانی و رفاهی محله ازگل مکان های تفریحی، فضای سبز و بوستان های زیبا و دیدنی در ازگل وجود دارند که شامل این موارد هستند : • پارک ازگل و آبنمای پارک ازگل واقع در بزرگراه ارتش شرق، خیابان بیدستان یکم، کوچه امید

• بوستان کامران واقع در بزرگراه ارتش و خیابان نیروی زمینی

• بوستان غرب ازگل واقع در غرب ازگل از دیگر امکانات رفاهی ازگل می توان به مراکز خرید آن اشاره کرد که نام و نشانی آن ها در ذیل آمده است :

• مرکز خرید الماس به نشانی بزرگراه بابایی غرب، ابتدای خیابان نیروی زمینی

• مرکز خرید گلچین سبز لاله به نشانی بلوار ارتش، خیابان گلچین

• مجتمع تجاری البرز به نشانی بزرگراه ارتش، بلوار اوشان، خیابان اردستانی از امکانات و مراکز ورزشی ازگل می توان به مجموعه ورزشی شهدای ازگل، واقع در بزرگراه ارتش- خیابان ازگلی- خیابان صدر نژاد- خیابان گلچین جنوبی- انتهای کوچه گلشن شرقی، اشاره کرد. مجموعه ورزشی شهدای ازگل شامل باشگاه های متعدد مانند بدنسازی، یوگا، کراس فیت، اسپینینگ، EMS و … غیره بوده و یک مجموعه ورزشی بسیار مجهز و به روز است. همچنین مدارس و مراکز آموزشی متعددی هم در ازگل وجود دارند. در محدوده ی ازگل بیمارستان بزرگی و مجهزی وجود ندارد. در مجموع، ازگل یک محله سردسیر و خوش آب و هوا با بافتی سنتی-مدرن می باشد که برای خود نقاط ضعف و قوتی دارد که قابل بحث و بررسی است.

همچنین هم اکنون میتوانید درباره اجاره جرثقیل در ازگل و کرایه جرثقیل در ازگل میتوانید هم اکنون از مشاوره تلفنی ما استفاده کنید

نوشته‌های تازه

چند ستاره متلعق به ماست
چند ستاره از این 5 ستاره متعلق به ماست
[Total: 1 Average: 1]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
تماس سریع