اجاره جرثقیل در حصارک

اجاره جرثقیل سرسبز

شرکت اجاره جرثقیل یوسفی با تمام قوا اماده ارائه خدمات اجاره جرثقیل در حصارک و کرایه جرثقیل در حصارک بصورت 24 ساعته و شبانه روزی با تمام قوا با تعیین وقت قبلی میباشد.

حصارک نام یکی از محله‌های قدیمی شمال غرب تهران است که قدمت بسیار زیادی دارد. محله‌ی حصارک در شمال منطقه ۵ شهرداری و شمال شهر تهران قرار دارد. این محله از شمال به دامنه‌های البرز و آبریز کوه‌های امامزاده داوود، کیگا و سولقان می‌رسد. حصارک در شرق با محله‌ مرادآباد همسایه است ولی دارای مرز مشخصی نیست.

در غرب، رودخانه‌های وسک و حصارک، این محله را از شهران شمالی جدا می‌کنند و در جنوب بلوار سیمون بولیوار در حدفاصل حصارک و جنت‌آباد شمالی قرارگرفته است. اکثر جمعیت حصارک را افراد غیر بومی تشکیل می‌دهند که به دلیل گسترش تهران در این منطقه ساکن شده‌اند. در حال حاضر بخش اعظمی از حصارک در دست دانشگاه آزاد است و امکان دارد در آینده‌ای نزدیک جنوب حصارک به جنت‌آباد پیوسته و یا به‌طور کامل مستقل شود.

محله­ ی حصارک در شمال منطقه­ی 5 شهرداری و شمال شهر تهران قرار دارد. این محله از شمال به دامنه­های البرز و آبریز کوه­های امام­زاده داوود و کیگا و سولقان می­رسد.

در شرق با محله­ی مرادآباد همسایه است ولی دارای مرز مشخصی نمی­باشد. در غرب، رودخانه­های وسک و حصارک، این محله را از شهران شمالی جدا می­کنند و در جنوب بلوار سیمون بولیوار در حد فاصل حصارک و جنت­آباد شمالی قرار گرفته است. در جلد اول جغرافیای تاریخی شمیران از دو حصارک یاد شده است، یکی حصارک تجریش و یکی حصارک کن.

آقای مرتضی حصارکی دبیر شورایاری و از اهالی قدیمی محله در ادامه معتقدند که محله­ی حصارک فعلی همان حصارک کن قدیم می­باشد. در این راستا در جغرافیای تاریخی شمیران راجع به حصارک کن می­توان ملاحه نمود که: حصارک کن متصل به اراضی کن است. از شمال به رشته کوه­های توچال، از جنوب به جاده­ی قدیمی کن به تجریش، از شرق به مرادآباد و از غرب به زمین­های کن و تا تجریش در حدود 18 کیلومتر فاصله دارد.

در این ده، غلات، انار، انجیر، گیلاس، هلو، آلبالو، گردو و توت به عمل می­آید و از انواع صیفی، توت فرنگی بهتر و بیشتر عمل می­آورند.

شرکت اجاره جرثقیل یوسفی اماده ارائه خدمات اجاره جرثقیل در حصارک و کرایه جرثقیل در حصارک میباشد.

نوشته‌های تازه

چند ستاره متلعق به ماست
چند ستاره از این 5 ستاره متعلق به ماست
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
تماس سریع