اجاره جرثقیل در یوسف آباد

اجاره جرثقیل در ازگل

شرکت اجاره جرثقیل یوسفی مفتخر است به ارائه خدمات اجاره جرثقیل در یوسف آباد وکرایه جرثقیل در یوسف آباد با تمام وجود و بهترین قیمت و حرفه ای ترین خدمات میباشد.

یوسف‌ آباد یکی از محله‌های قدیمی و معروف تهران است که در منطقه ۶ شهرداری واقع شده‌است. این محله به دلیل همسایگی با مرکز شهر و دسترسی راحت به خیابان‌های پر رفت‌و‌آمد تهران از محبوبیت بسیاری برخوردار است. نام‌گذاری این محله به بنیان‌گذار آن یعنی میرزا یوسف مستوفی الممالک از مردان دوره ناصرالدین‌شاه بازمی‌گردد.

محله یوسف‌ آباد از محله‌های معروف و قدیمی تهران است که در منطقه 6 شهرداری تهران قرار گرفته است. یوسف‌آباد از غرب به بزرگراه کردستان و محله امیرآباد، از شرق به خیابان ولی عصر و محله عباس‌آباد، از شمال به بزرگراه شهید همت و محله ونک و از جنوب به خیابان دکتر فاطمی و دوراهی یوسف آباد راه دارد.

محله یوسف‌آباد از محله‌های قدیمی و بااصالت تهران به حساب می‌آید. این محله به دلیل دسترسی مناسبی که دارد و نزدیکی به مرکز شهر از محبوبیت به خصوصی برخوردار است. در حال حاضر اکثر ساختمان‌های یوسف‌آباد بازسازی شده و شاهد آپارتمان‌های نوساز هستیم. ضمن اینکه همچنان خانه‌های ویلایی متراژ بالا در این محله به چشم می‌آید. اما بافت غالب محله آپارتمان‌های نوساز و مدرن است.

همان‌طور که در ابتدای این یادداشت ذکر شد محله يوسف آباد تهران يكی از قديمی ترين محلات منطقه 6 شهرداری است كه با شكل گيری خيابان يوسف آباد از جنوب به شمال گسترش پیدا کرده است. این محله در ابتدا به صورت آبادي در شمال غربی محدوه شهر تهران بر روی يكی از تپه های شمالی شهر توسط مرحوم ميرزا يوسف آشتيانی صدر اعظم احداث شده و نام‌گذاری این محله به نام ایشان یعنی میرزا یوسف مستوفی الممالک از مردان دوره ناصرالدین‌شاه بازمی‌گردد.

هم اکنون میتوانید با مشاوران ما جهت اجاره جرثقیل در یوسف آباد و کرایه جرثقیل در یوسف آباد تماس بگیرید.

نوشته‌های تازه

چند ستاره متلعق به ماست
چند ستاره از این 5 ستاره متعلق به ماست
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
تماس سریع