اجاره جرثقيل در آذرياجاره جرثقيل در آذري

اجاره جرثقیل سرسبز

شركت اجاره جرثقيل يوسفي با تمام قوا مي كوشد نسبت به ارائه بهترين خدمات اجاره جرثقيل در اذري و كرايه جرثقيل در اذري بصورت 24 ساعته و با حرفه اي ترين اپراتور ها با وقت قبلي

معرفی:

محله آذری یکی از محلات تهران است که در ناحیه یک منطقه هفده شهرداری تهران قرار گرفته است. مساحت آن در حدود شصت‌ویک هکتار است و جمعیت بسیار زیادی در این مساحت جای گرفته‌اند.

این محله به دلیل نزدیک بودن به حرم مطهر امام‌زاده حسن، امامزاده عبدالله و کمی آن‌طرف‌تر امامزاده معصوم، همواره شاهد رفت‌وآمد عده‌ای کثیر از زائرین می‌باشد و جزء شلوغ‌ترین محلات تهران محسوب می‌شود.

بافت انسانی:

بیشتر ساکنین این محله را مهاجرین آذری‌زبان تشکیل می‌دهند ولی کل محله از فارس و آذری و شمالی با تعامل خوبی در کنار هم زندگی می‌کنند.

مرزبندی:

محله آذری در ناحیه یک، قسمت شرق منطقه هفده شهرداری تهران قرار دارد. این محله از شمال به خیابان قزوین، خیابان چهل‌وپنج متری زرند و سه‌راه آذری یا میدان شمشیری منتهی می‌شود. از جنوب به خیابان شهید اسد نژاد و خیابان شهید خوش‌قدم می‌رسد.

پمپ بنزین:

خوشبختانه محله فوق ازنظر پمپ‌بنزین مشکلی ندارد و در سه‌راه آذری دارای جایگاه بزرگی می‌باشد.

دسترسی به مترو:

چنانچه در این محل ساکن هستید و یا مایلید ساکن محله آذری شوید، بهتر است بدانید که نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به محله آذری، ایستگاه متروی بریانک است که شما به‌وسیله تاکسی می‌توانید به آن دسترسی داشته باشید.

هم اكنون جهت مشاوره اجاره جرثقيل در اذري و كرايه جرثقيل در اذري با ما تماس بگيريد.

نوشته‌های تازه

چند ستاره متلعق به ماست
چند ستاره از این 5 ستاره متعلق به ماست
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
تماس سریع