اجاره جرثقیل در منطقه 17

اجاره جرثقیل

شرکت اجاره جرثقیل یوسفی با تمام قوا جهت ارائه خدمات اجاره جرثقیل در منطقه 17 و کرایه جرثقیل در منطقه 17 با قیمت بسیار مناسب و 24 ساعته و شبانه روزی با وقت قبلی میکوشد.

در دوران حکومت عبدالملم بن مروان به دلیل سختی و ظلمی که مردم از دست حکومت می‌کشیدند، البته این سخت‌گیری‌ها بیشتر برای مردم شیعه آن زمان بود، امام‌زاده حسن از کشور عراق به ایران مهاجرت کرد و در منطقه «امام‌زاده حسن» فعلی سکونت گزید.

علت سکونت آن امام زاده هم وجود زمین حاصل‌خیز و دارای کشت و زرع در آن منطقه بود. بعد از فوت امام‌زاده حسن این محله یک زیارتگاه مقدس برای شیعیان قرار گرفت.

در حال حاضر منطقه ۱۷ تهران در جنوب غربی تهران قرار گرفته است. این محله دارای ۳ ناحیه و ۱۸ محله است. محله‌های موجود در منطقه ۱۷ عبارت‌اند از: ابوذر غربی امام‌زاده حسن آذری یافت آباد جلیلی زهتابی زمزم سجاد گلچین وصف نارد ابوذر شرقی باغ خزانه بلور سازی مقدم قزوین قلعه مرغی بهاران فلاح

این منطقه همان طور که قبل‌تر بیان کردیم به ۳ ناحیه نیز تقسیم شده است که در لیست ذیل ناحیه و محله‌های موجود در آن را ذکر می‌کنیم: ناحیه یک شهرداری منطقه ۱۷ تهران: ناحیه یک شهرداری منطقه ۱۷ شامل محله‌های یافت آباد، ابوذر غربی، آذری، فلاح و امام‌زاده حسن است.

ناحیه دو شهرداری منطقه ۱۷ تهران: ناحیه دو شهرداری منطقه ۱۷ شامل محله‌های زهتابی، وصفنارد، جلیلی، گلچین، سجاد و زمزم است. ناحیه سه شهرداری منطقه ۱۷ تهران: ناحیه سه شهرداری منطقه ۱۷ شامل مقدم، ابوذر شرقی، باغ خزانه و بلورسازی است.

منطقه ۱۷ شهرداری تهران در جوار مناطقی چون منطقه ۹، منطقه ۱۰، منطقه ۱۱، منطقه ۱۶، منطقه ۱۸ و منطقه ۱۹ قرارگرفته است. این منطقه دارای مساحت ۸٫۲۲ کیلومتر مربع بوده و تراکم جمعیتی آن ۳٫۳ نفر است.

تراکم جمعیتی موجود در منطقه ۱۷ تهران تقریباً ۴ برابر میانگین سایر مناطق ۲۲ گانه کلان‌شهر تهران است. ۵۰ درصد از بافت منطقه ۱۷ تهران نا پایدار بوده و ۲۹ درصد از مساحت این منطقه دارای بافت فرسوده است.

منطقه ۱۷ بعد از منطقه ۱۰ تهران کوچک‌ترین منطقه این کلان‌شهر است. متأسفانه منطقه ۱۷ تهران رتبه چهارم در ده منطقه آلوده تهران را کسب کرده است.

اگر شما دچار بیماری‌های تنفسی و ریوی هستید برای خرید خانه یا رهن و اجاره خانه، خرید خانه در منطقه ۱۷ تهران می‌تواند بدترین پیشنهاد به شما باشد. البته حتی برای افرادی که دارای هیچ‌گونه بیماری قلبی و تنفسی نمی‌باشند از دیدگاه ما آلودگی منطقه می‌تواند یک معیار بسیار مهم در خرید خانه یا رهن و اجاره خانه باشد.

منطقه ۱۷ تهران از سمت شمال این منطقه به خیابان قزوین و همچنین ۴۵ متری زرند متصل شده، از سمت غرب این منطقه به بزرگراه آیت‌الله سعیدی متصل شده، از سمت شرق منطقه ۱۷ تهران به بزرگراه شهید نواب صفوی متصل شده و در نهایت از سمت جنوبی این منطقه به بزرگراه جوانه یا بزرگراه چراغی متصل می‌شود.

هم اکنون جهت اجاره جرثقیل در منطقه 17 و کرایه جرثقیل در منطقه 17 با مشاوران ما تماس بگیرید 09128951816

نوشته‌های تازه

چند ستاره متلعق به ماست
چند ستاره از این 5 ستاره متعلق به ماست
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
تماس سریع