اجاره جرثقیل در خیام

اجاره جرثقيل در حسن آباد

شرکت اجاره جرثقیل یوسفی مفتخر است به ارائه خدمات اجاره جرثقیل در خیام و کرایه جرثقیل در خیام بصورت شبانه روزی و 24 ساعته با ارزان ترین قیمت خدمات با کیفیت بر پایه تجربه را ارائه میکند.

«خیابان خیام» یا «جلیل آباد» قدیم، خیابانی یک طرفه به طول تقریبی 3 کیلومتر که تو مرکز تهران و بافت قدیمی اون از «خیابان شوش» شروع و تا «خیابان امام خمینی» یا «سپه» سابق ادامه داره. اینجا به قدری گذشته خودش رو حفظ کرده که شاید خیلی لازم نباشه از گذشتش بگیم اما جالب بدونید که تو یه مقاله ای که تو اینترنت خوندم این خیابون به خاطر وجود «عمارت قزاق خانه»، به اسم قزاقی که تو اون محل سکونت داشته به جلیل آباد معروف بوده اما بیشتر از هشت دهه ست که به اسم خیابان خیام می شناسنش.

از شمال این خیابون که شروع کنیم دقیقا پشت سرمون «موزه ی پست» قرار داره و روبرو تعداد زیادی موتور و ماشین و اتوبوس. از همین اول تا اخر خیابون پر از صنف های مختلف مثل راسته ی چرخ خیاطی ها، شیرآلات، عمده فروشی ها و خیلی چیزای دیگه ست که کنار هم جمع شدن و در بینشون هنوز هم مغازه هایی مثل «چاقو تیزکنی ایلخانی» هستن که هر روز از همه های جای شهر مشتری داشته باشن.

هم اکنون میتوانید در رابطه با اجاره جرثقیل در خیام و کرایه جرثقیل در خیام با ما تماس بگیرید

نوشته‌های تازه

چند ستاره متلعق به ماست
چند ستاره از این 5 ستاره متعلق به ماست
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
Call Now Buttonتماس سریع