اجاره جرثقیل در داراباد

اجاره جرثقیل در ازگل

شرکت اجاره جرثقیل یوسفی مفتخر است با تمام وجود به ارائه خدمات اجاره جرثقیل در داراباد و کرایه جرثقیل در دار اباد بصورت 24 ساعته و شبانه روزی (با تعیین وقت قبلی) میباشد.

محله دارآباد در منطقه یک شهرداری تهران قرار دارد. دارآباد درگذشته یکی از روستاهای شمال شرق تهران بوده است که امروزه با گسترش شهر به یکی از محلات تهران بدل گشته است. شاید برایتان جالب باشدکه چرا این محله دارآباد نام گرفته است.

در قدیم دارآباد دار و درخت فراوانی داشته است به همین علت دارآباد نام گرفته است. اما در دوره قاجار به وسیله کاخی که مظفرالدین شاه در آنجا بنا کرد به شاه آباد تغییر نام داد ولی بعد ها نام آن به همان دارآباد بازگشت.

منطقه دارآباد ازشمال به رشته کوه های البرز، ازجنوب به آجودانیه و از غرب به دربند ونیاوران محدود می شود. خیابان اصلی این منطقه، خیابان دارآباد است. رودخانه ای در دارآباد جاری است که به جذابیت این منطقه افزوده است. این رود از رشته کوه های توچال و پیازچال سرچشمه می گیرد. رودخانه دارآباد ابتدا باغ های این محله را آبیاری می کند، سپس از لارک و ازگل می گذرد و پس از گذشتن از بزرگراه بابایی به مسیل باختر می ریزد.

اطراف این رودخانه رطوبت زیادی وجود دارد و به همین دلیل درخت های طبیعی زیادی در این منطقه روییده اند، از این رو این محله دار آباد نام گرفته است. دار در زبان پهلوی به معنی درخت می باشد.

منطقه دارآباد ازشمال به رشته کوه های البرز، ازجنوب به آجودانیه و از غرب به دربند و نیاوران محدود می شود.

دارآباد با همه خصوصیات خوب کمی در دسترسی ها مشکل دارد. البته این محله در شمالی ترین نقطه تهران واقع شده و این امر طبیعی است که از مرکز و جنوب تهران فاصله داشته باشد. نزدیک ترین ایستگاه های مترو به دارآباد ایستگاه های قائم و نوبنیاد هستند.

هم اکنون جهت اجاره جرثقیل در داراباد و کرایه جرثقیل در دار اباد تماس بگیرید

نوشته‌های تازه

چند ستاره متلعق به ماست
چند ستاره از این 5 ستاره متعلق به ماست
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
تماس سریع